WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Lays933

Idź do strony: 1, 2, 3 ... 5
permalink „Szukam gildii na Ragnaros pvp” wysłany:
Witam.
Wlasnie zakonczylem gre w aion po nowych dodatkach ktore popsuly cala gre i znajomi namowili mnie na wowa. Znajomi tez tak wlasciwie zaczeli wiec nie sa w stanie mi wszystkiego powiedziec .
Jestem nowym graczem i szukam jakiejs gildi ktora oprowadzic by mnie i znajomych po grze wow .
permalink „Szukam gildii na Ragnaros pvp” wysłany:
Kurcze z checia bym przeszedl ale tez mam prace i znowu wbijanie 110 zajęło by mi troszke czasu . Dzieki za zaproszenie i postaram sie namowic znajomych na przejscie na inny server . I tak z innej beczki czy ten server jest pvp ? Jak nie to czym sie rozni od servera pvp jesli moge to tak nazwać ?
wysłane po 41 minutach 7 sekundach:Jak grałem w aion to moje główne nastawienie to było pvp dredy siege rozne rodzaje pvp . Tak jak mowie nie wiem czym sie rozni zwykly server od pvp czy ma bardziej ubogie jakies areny do pojedynków ?
wysłane po 41 minutach 54 sekundach:Rozmawialem ze znajomymi i przechodzenie na inny server nie wchodzi w gre . Tak wiec ponawiam pytanie juz nie mowie gldie ale jakis polak na tym serwerze co by mnie chociaz troche wprowadzil w ta gre .
Hej mam do was głupie pytanko jak mogę zdobyć item widoczny na ss ? gdzie tego questa mogę zdobyć ? Co muszę zrobić by go dostać lub od jakiego npc ? Prosił bym o pomoc bo jestem nowym graczem i jeszcze nie ogarniam I prosił bym o wytłumaczenie jak dal nowego bo nie znam jeszcze wszystkich skrótów i nazw ;D

LINK
Mam pytanko odnośnie Artifact Challenge robię go już 13 raz i nie wiem coś robi ta osoba na filmiku ze boss jest cały czas na jakimś spowolnieniu może mi ktoś to wytłumaczyć ?
I czemu mi Infernal nie trzyma agro ? Jak wchodziłem za pierwszym razem wszystko było ok i zbiłem go do połowy natomiast jak wszedłem drugi raz to już nie może nic złapać agro co jest ? Raz chce mi tankować a raz nic nie tankuje od czego to zalerzne ?
LINK
A w tym linku widać jak infernal trzyma agro bez problemu a ja nic nie mogą zrobić gania za mną
LINK
permalink „ Artifact Challenge” wysłany:
Był by ktoś tak miły i wytłumaczył by mi ktoś o co chodzi w tym dungeonie ? Co mam w nim robić by ten boss nie zapierniczał tak szybko że na burning rush dogania mnie ? Prosił bym o łopatologiczne wytłumaczenie :D .
Chodzi mi o ten dungeon :
LINK
permalink „Szukam gildii” wysłany:
Czy jest jakaś gildia polska na Ragnaros pvp co przygarnie 3 nowych graczy ?
Zastanawia mnie czemu jak chodzę na dungeony Mythic to czasem mam takie wejścia że nie mam żadnego dropu tylko z ostatniego bossa z boxa ?
permalink „Dungeony Mithic” wysłany:
Czemu jak chodze na dungeon mithic +0 gdzie kazdy ma drop ja nie moge nic podniecs z bosa ani z ostatniej skrzynki ? jest jakiś limit dungeon mithic dzienny/tygoniowy ?
Sorki za temat nie w tym dziale .
permalink „Pytanie o Dungeon Mythic” wysłany:
1. Czy był by mi ktoś w stanie wytłumaczyć łopatologicznie o co chodzi z dropem na mythic dungeon ?
Zrobiłem mytchic +0 dostałem key dobiłem go do 7 bo nie jestem w stanie iść na wyższe poziomy niz +7. Parę razy polatałem jeszcze na mythic +0 by się troszkę ubrać bo dobre itemki mi tam leciały natomiast po paru wejściach nie mogę zebrać żadnego dropu z żadnego bossa ani z ostatniej skrzynki gdzie każdy powinien mieć dropa przynajmniej tak mi się wydaje ? Był by ktoś w stanie mi to troszkę wytłumaczyć ?
2. Czym się różni mythic od mythc + bo składając grupę mam 2 takie opcje ?
Dopiero zaczynam gre i staram się troszkę odnaleść w świecie WOW a na tym serwerze gdzie znajomi mnie namówili by grać nie znalazłem polskiej gildii która by mi troszkę podpowiedziała .
permalink „Szukam gildii” wysłany:
Tak jak w temacie szukam gildii na serwerze Ragnaros PvP Horde . I proszę nie piszcie mi że nie ma tam polskiej gildii bo wiem że tam znaleść Polaka to jest problem tym bardziej polską gildię .
Idź do strony: 1, 2, 3 ... 5