WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

mikbur

Idź do strony: 1 ... 38, 39, 40, 41
permalink „Priest” wysłany:
Jak Paladyn nie miał sprzetu pod tank tylko pod heal to nic dziwnego ze nie wzieli ciebie na instancje ale sie nie przejmuj bo to rzadko sie zdarza zreszta od momentu kiedy dali ten system automatycznych instancji to ludzie nawet nie gadaja ze soba, ach te złote czasy gdy w grze mmo gadało sie z ludzmi zeby obcykać instancje albo szukało sie jakiego prosa dziadka który znał questy bo kiedys nie było strzałek i przy niektórych questach trzeba było sie nakombinowć tera to lipa jest
permalink „Może ktos coś slyszal??” wysłany:
wykrakałeś miał wyjsc dodatek, przy tbc było supcio ten klimat, seksi darneiki, przy wotlko była groza i każdy mógł zostać lich kingiem epicka przyogda a od cataclysmu to gówno jest a nie gra , dodali jakeis pokemony garnizony jak z gry dla niepełnosprawnych strategi z gier przęgladarkowych walić taki szajs
permalink „Blade and Soul” wysłany:
gra w sam raz dla erotomanów co nie mogą wytrzymać bez cycków 5 minut
Masz aktywną subskrypcje? Bo WoW: Classic nie ma wersji próbnej i żeby można było sobie pograć trzeba kupić abonament (nie trzeba kupować gry, wystarczy samo abo.)
permalink „Serwery Classic” wysłany:
Może się ktoś orientuje czy na Hydraxian Waterlords RP jest jakaś gildia/grupka ludzi z PL co sobie razem powolutku leveluja i robią dungi?
permalink „Serwery Classic” wysłany:
Zapomniałem napisać, że bardziej gram w Alliance na razie, w sumie to nic pilnego bo i tak tyle ludzi się kreci po krainkach, że wystarczy napisać na generalu i już ma się z kim grać :D no ale zawsze stabilna grupka to trochę lepiej niż przypadkowe osoby :)
permalink „GOG Galaxy 2.0” wysłany:
Pamiętacie jak za dawnych lat używało się xfire? Później na rynku pojawiły się jego następcy jak np. raptr itp. ale żaden na dłuższą metę nie przetrwał. Konkurencja w postaci steam okazała się za mocna, ale dziś gdy do uruchomienia gry potrzebujemy aż kilku platform, taki scalasz w jedno to nie taki zły pomysł. Co prawda na razie GOG Galaxy 2.0 to tylko beta, ale mamy już solidny egzoszkielet, brakuje jeszcze w środku potężnego marine żeby wszystko hulało i dodało wiele ukrytych funkcji nad którymi pewnie pracuje całe laboratorium doktorów gdzieś pod ziemiom w głównej siedzibie gog. Ja osobiście jestem pozytywnie nastawiony na projekt, pracę mógłby posuwać się nieco szybciej, ale nie ma co narzekać, dostajemy systematyczne dwie większe aktualizację w miesiącu i wszystko w swoim tempie nabiera coraz większych rumieńców. A wy co sądzicie, czekacie, testujecie?

https://www.gogalaxy.com/pl/

permalink „GOG Galaxy 2.0” wysłany:
Akurat gry które podałeś, banglają na Win 10 raczej bez problemów, ale na gogu ma się lekko podrasowane wersje i nie trzeba się męczyć z nosnikiem cd/dvd który na ten moment wydję się przestarzały, szybciej i prościej pobrać z goga :)
permalink „Wiedźmin Netflixa” wysłany:
Obejrzeć, na pewno obejrze, bo po Dark Crystalu nic na netflixie ciekawego dla mnie nie ma, co do oceny to się wstrzymam, z trailera wygląda solidnie, ale też nic spektularnego, no ale wydam werdykt dopiero po :)
permalink „Blizzcon na wowcenter” wysłany:
Najwiekszy hype mam na remaster Diablo 2, no zobaczymy, nie ma co wróżyć z fusów, no i żeby Warcraft 3 Reforged nie miał za dużo mikrotransakcji.
permalink „Czyżby WoW po Polsku???” wysłany:
Mi się zdaję,że nie będzie wow pl - była szansa żeby to przetestować na klasycznych serwerach, mimo to Blizz nie zdecydował się na taki ruch, więc wątpię.
permalink „Warcraft 3: Reforged” wysłany:
No niestety nie wygląda to za dobrze, ale może być jeszcze gorzej, jakiś sklepik z milionami skórek za grubą kasę ;)
Idź do strony: 1 ... 38, 39, 40, 41