WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Ninger

Idź do strony: 1, 2, 3 ... 23
permalink „skąd ten WILK ? ” wysłany:
Ten wilczek to było to: Click!

Niestety, teraz niemożliwy do schwytania.

Swoja drogą witam wszystkich, jestem tutaj nowy :)
permalink „skąd ten WILK ? ” wysłany:
Zmieniono mu klasyfikację. Teraz to nie jest Beast tylko Undead albo co. Nie wiem, nie sprawdzałem osobiście. Blizzard zablokował możliwość schwytania go, ale Ci którym się to udało wcześniej mogli go zatrzymać niezmienionego.
Blizzard napisał :
"Through a hotfix we’ve recently removed the ability to tame a Grimtotem Spirit Guide. Players who have already gone through the trouble of taming the creature will be able to keep them unchanged. This hotfix only removes the possibility to tame this creature from here on.
The removal of the spirit guide has been debated within design discussions for a while now as to what impact the pet and its precedent has on the game.
The unintended nature of the taming, the undead status of the guide, appearance of the wolf in relation to the feel of the hunter class, and the complex processes of taming were all issues touched upon and discussed.
Ultimately the discussions brought us to the conclusion that this should not be a permanent addition to the pet selection available to hunters; however, those that have already tamed them should be allowed to keep them due to their efforts in obtaining one."
permalink „skąd ten WILK ? ” wysłany:
Pewnie, że są podobne. Są nawet takie same. Problem w tym, że nie da się ich oswoić ;P

I co do mojego nicka: N-i-N-ger :) Niger brzmi rasistowsko.
permalink „Szaman” wysłany:
Nie moja sprawa, ale o ile spodnie można jeszcze kupić na AH (jeśli ktoś je będzie chciał sprzedać - na wowheadzie buyout 5,5k), to pasek jest BoP, więc nie można go w żaden sposób nabyć. A vendorzy go nie sprzedają chyba nigdzie.
permalink „POMOCY!!!!!!!!!!!!!!111111” wysłany:
Ziomb napisał :
Zdaje mi się, że to protest przeciwko zakładaniu bezsensownych tematów i to z błędami...
Zresztą nie dziwię mu się... słownik nie gryzie, a i palców co poniektórzy nie stracą jak klikną sobie ten ALT czy SHIFT, wzroku też nie stracicie jeżeli przeanalizujecie swojego posta minimum 2 razy aby wystrzec się jakichkolwiek błędów czy też sprawdzić swoją składnię, aby osoba 3 po przeczytaniu Twojego posta nie zareagowała jak Kumbol? Google chyba nie zawiesił swojej działalności? A jeżeli tak, to pozostaje nam jeszcze Yahoo.
Pozdrawiam.
permalink „POMOCY!!!!!!!!!!!!!!111111” wysłany:
Wydawało mi się, że jak chce się zmieniać świat to zaczyna się od siebie Jak chcesz kogoś przekonać do pisania polskich znaków i sprawdzania pisowni na Google, skoro sobie dajesz prawo do "przypadkowego nie wciśnięcia Alt"? Shame on You!

A protest odnosi się do nowego tematu o druidzie, tak? :) Proponuję rozwiązać ten problem zmuszając do napisania przez użytkownika przy rejestracji czegoś prostszego niż "kot".
Pytanie: Ptak z rodziny dzięciołów
Odpowiedź: Gżegżółka
Voila :)
permalink „Zmiana rasy” wysłany:
Potrzebna jest karta obsługująca płatności internetowe. Wydają taką na pewno PKO Inteligo oraz mBank. Ten drugi ma specjalne konto do takich płatności - i właśnie do niego jest wydawana taka karta.
mBank
PKO Inteligo
permalink „Pamietna lekcja polskiego.” wysłany:
Jeśli chcesz coś obiektywnego to albo poczytaj podręcznik do historii (w większości z nich nie są podawane przekonania polityczne autorów tylko suche fakty) albo Notatki z lekcji M. Ciejki - historia świata opisana w punktach, dość szczegółowa, podzielona na kilka części (tomów). Z tego co widzę interesują Cię lata 1815 - 1939 (II wojna i reszta jest w kolejnej części).

Z mojej strony polecam jakąkolwiek książkę o J. Piłsudskim - najlepiej "Marszałek Piłsudski w obronie Polski i Europy" Józefa Szaniawskiego. Niestety w mojej bibliotece jest dostępna tylko do czytania na miejscu, na co niestety nie mam czasu, ale czytając fragment w gazecie byłem content :-) Sam przeczytałem inną książkę, ale autor na samym początku zaznaczył, że jest sympatykiem Marszałka, więc był zupełnie nieobiektywny - czyli Tobie pewnie by się nie spodobało.

Tak swoją drogą nie wierzę w istnienie obiektywnych historyków: poznając konflikty międzynarodowe to chyba niemożliwe, żeby choć cząstką siebie nie stanąć po którejś stronie i jej po cichu kibicować ;)
permalink „Paladyn” wysłany:
Paladyni są dobrymi healerami, pod warunkiem, że leczą wyłącznie jeden cel. Są często używani do healowania MT, z uwagi na dużą ilość many w stosunku do tempa jej wytracania w trakcie spamu heali wszelakich. Problemem jest tylko sprzęt, bo typowo lecznicze Plate są potrzebne tylko Paladynowi, przez co nie ma ich zbyt wielu :)
Priest oczywiście jest healerem uniwersalnym - w buildzie Discipline skutecznie utrzymuje przy życiu MT: Penance, Flash Heal i co najważniejsze - Power Word: Shield. Build Holy służy głównie do masowego leczenia: Circle of Healing (do 6 najbliższych członków grupy i rajdu), Prayer of Healing (cała grupa wybranego celu), Binding Heal (Priest i cel) i inne cuda niewidy :)
Shamani są raczej najskuteczniejsi do leczenia grupowego - wszelkie Chainy i takie tam. Nie znam się to nie mówię o nich.
permalink „Klasa w Wow'ie” wysłany:
Sakaelas napisał :
I tu rodzi się moje pytanie:
Czy Priest ma jakieś "bezpośrednie" czary atakujące? I nie chodzi mi tu o instanty i "smite"
Eee, no na 10 poziomie już ma Mind Blast.

Potem jest jeszcze fajniej: Mind Flay (spowalnia i stale zadaje obrażenia), Devouring Plague (DoT regenerujący życie), Holy Fire (direct dmg + słaby DoT), Holy Nova (AoE leczące i zadające obrażenia), Vampiric Touch (DoT, który po dobiciu Mind Blastem regeneruje manę grupy i Twoją), Mind Sear (AoE), Penance (leczenie/dmg), Shadow Word: Death - instant do dobijania przeciwników. Chyba tyle z czarów zadających obrażenia, ale nie w tym tkwi siła Priesta, o nie :)

Priest ma bogaty arsenał wspomagania. Znacznego wspomagania wszelkiej maści. Zaczynając od tarczy pochłaniającej obrażenia, poprzez zwiększanie ilości HP i zwiększania swojego pancerza (po rzuceniu czaru masz pancerz jak użytkownicy Leather), własnego peta bojowego (odzyskującego DUŻĄ ilość many, na regeneracji życia i many (życie dla całej grupy, a mana aż dla 10 osób z rajdu) kończąc.
permalink „[SPOILER] Wielkie Odbijanie” wysłany:
Wygląda na to, że jeszcze przed kataklizmem czekają nas wielkie i wspaniałe zmiany =) Szykuje się nam odbicie Gnomeregan dla Przymierza i odzyskanie Echo Isles dla Hordy. Wnioskowane jest to z najnowszych plików gry:

Achievement
Gnomecoming King - You assisted High Tinker Mekkatorque and the Gnomeregan Exiles in the recapture of Gnomeregan's surface.
Gnomecoming Queen - You assisted High Tinker Mekkatorque and the Gnomeregan Exiles in the recapture of Gnomeregan's surface.


Czary
Motivate - Motivates a Gnome Citizen to enlist. / 20 yd range, Instant, 3 sec cooldown
Brilliant Tactics - For Gnomeregan! / 80 yd range, Instant
Boon of the Loa - For the Darkspear! / 80 yd range, Instant
Paint Bomb - Covers enemy target in paint. / 15 yd range, 1 sec cast, 1 sec cooldown
Gnomeregan Overcloak - Right Click to don a cosmetic cloak. Will cover the appearance but not the effect of any existing cloak. / Instant, 1 sec cooldown
Orgrimmar Overcloak - Right Click to don a cosmetic cloak. Will cover the appearance but not the effect of any existing cloak. / Instant, 1 sec cooldown
Attune - Attune the captured frog to Vanira's sight at Vanira's Sentry Totem. / 10 yd range, 1 sec cast
Frogs Away! - Toss one of Vanira's attuned frogs at one of the illuminated locations on the Echo Isles. Only works when riding a bat. / 100 yd range, Instant
Vol'jin's War Drums - Play Vol'jin's War Drums to recruit Troll Citizens to the cause of retaking the / 10 yd range, 1 sec cast


Osobiście wnioskuję z tego, że walka o Echo Isles będzie przebiegać w powietrzu (zmienianie wrogów w żaby i zrzucanie ich gdzieś), natomiast bitwa o Gnomeregan będzie wielkim meczem paintballa (obrzucanie farbą wrogów zmieniającą ich w gnomy?).
Mniejsza o to, baaaaardzo podoba mi się pomysł stworzenia przyjaznego miejsca dla obu tych ras, które do tej pory korzystały z gościnności innych nacji. Tylko żeby jeszcze coś zrobiono z Exodarem to by było cud miód :)

Źródło to oczywiście MMO-Champion.
permalink „[SPOILER] Wielkie Odbijanie” wysłany:
Miasto całkowicie opuszczone przez graczy. Jedyne osoby, które się tam zatrzymują, to levelujący Draenei - a i to zwykle do 20 poziomu, bo potem dużo wygodniej jest latać do Darnassus niż czekać na statek, który jest jedyną drogą łączącą tą stolicę z kontynentem. Moim zdaniem wystarczyłoby tam umożliwić dotarcie hipogryfem i zrobić jakiś port do Northrend. Teraz jest bardzo dobry moment na zrobienie z tym czegoś, bo Exodar i Darnassus będą najbliższymi stolicami Przymierza do Mount Hyjal (chyba, że SW znowu dostanie bezpośredni transport w to miejsce, dzięki czemu dalej skupiałoby całą populację).
permalink „Nagrody dla użytkowników ” wysłany:
A kiedy będzie więcej użytkowników? Bo robienie konkursu dla forumowiczów, których tak naprawdę nie ma, to jak robienie babki z piasku, który nie istnieje.

Moim zdaniem tbc.pl ma potencjał do zostania hubem polskich graczy. Naprawdę, nie chcę żeby redaktorzy popadali w samouwielbienie, ale to praktycznie jedyna strona gdzie cały czas ktoś coś robi i żeby było śmiesznie, nie tylko tłumaczy newsy z wow-europe. Tu naprawdę coś jest sumiennie robione, a jedynym problemem jest, właśnie, brak userów.
permalink „Nagrody dla użytkowników ” wysłany:
Pardon, ja tak trochę od czapy i Offtop, ale wczoraj wysłałem do was na redakcyjnego maila przetłumaczony czat z Blizzardem na Twitterze. Myślałem, że go wrzucicie od razu a tu do tej pory go nie widzę ;>
permalink „World of Warcraft: Cataclysm” wysłany:
Gnomeregan jako instancja prawdopodobnie pozostanie - tyle, że będzie się znajdować pod miastem Gnomów. Myślę, że będzie podobne rozwiązanie jak Stockades w SW, czy RFC w Orgrimar. No, ale wtedy przydałoby się dać jeszcze jedną instancję wewnątrzmiastową Hordzie. Myślę, że jedna z Wysp Echa (oczywiście dostępna tylko poprzez miasto Trolli) byłaby ciekawym miejscem starcia z Zalazane i jego świtą. W końcu Blizzard obiecał więcej uwagi poświęcić teraz Gnomom i Trollom, które mogły czuć się nieco zaniedbane do tej pory. Gnomy - 2 miasta (Toshley Station i Fizzlecrank Airstrip), a Trolle bodajże 5. Toż to kpina, w porównaniu do innych.
permalink „Paladyn” wysłany:
Kiedyś zacząłem tłumaczenie drzewek, ale nie wiedziałem czy jest w ogóle taka potrzeba, więc dałem sobie z tym spokój. Mogę to zrobić, tylko czy na pewno to potrzebne? :)

Pursuit of Justice - redukuje czas trwania efektów Rozbrojenia (Disarm) o 25/50% oraz zwiększa prędkość ruchu oraz prędkość ruchu na wierzchowcu o 8/15%. Nie sumuje się z innymi efektami zwiększającymi prędkość.
permalink „Profesje - Tailoring” wysłany:
Daj sobie siana, kup WotLK-a i nie będziesz musiał wydawać ani grosza na ten wybór, który i tak Ci się potem nie przyda. Nie popełniaj tego samego błędu co ja ;) Poważnie, domyślam się, że zostało Ci ileśtam czasu gry, nie chce Ci się kupować Wratha, bo za duży wydatek jak na ten miesiąc gry i kupisz go potem, jak znowu doładujesz konto. Ja tak zrobiłem, tyle że wybrałem Shadoweave. Jeśli mnie pamięć nie myli, skorzystałem z tego tylko raz do końca mojej gry. A przedmiotu nie zrobiłem żadnego.

Jednak jeśli już musisz sobie coś wybrać to Spellfire - będzie bardziej uniwersalny niż Shadoweave, który da Ci bonusy tylko do drzewka Frost.
permalink „Profesje - Tailoring” wysłany:
Tak, z tym, że zanim wyfarmisz materiały na uczycie tego sprzętu to kupisz sobie WotLK albo dorwiesz przedmioty znacznie lepsze rajdując z 80-kami Black Temple albo inne instancje. Primali na AH jest jak na lekarstwo, Mote'ów jeszcze mniej. Netherweb Spider Silk można fajnie samemu zbierać wchodząc solo do Black Morass i tłukąc pająki dookoła mapy nie podchodząc do Medivha, żeby akcja nie ruszyła. Netherweave Cloth zakładam, że będziesz zbierał na Isle of Quel'Danas, więc nie ma problemu.
Ogólna ilość materiałów na uszycie całego setu:
Mote of Fire x 510
Mote of Mana x 130
Netherweave Cloth x 234
Arcane Dust x 26
Netherweb Spider Silk x 10
Naprawdę, nie ma sensu się w to bawić, w najprostszych Heroicach lecą przedmioty ilvl 110 - o 5 wyżej od tych.
permalink „Paladyn” wysłany:
Paladyni tak gwoli ścisłości przez jedno "l". A co do pytań:
1. Każde wrogie stworzenie, które spotkasz będzie z Tobą walczyć ;) Ale pewnie chodzi Ci o to, czy któreś Ci będzie mogło pomagać w walce. Odpowiedź brzmi: nie. Oswajanie bestii jest zastrzeżone tylko dla Łowców (Hunter). Warlock może przywołać do pomocy jednego z kilku demonów (na stałe), Mag przywołać Żywiołaka Wody (czasowo lub na stałe z Glifem), Kapłan Shadowfienda (czasowo), a Rycerz Śmierci nieumarłych. Paladyn nie ma żadnej pomocy zewnętrznej, ale możesz kupić sobie zwierzątko, które będzie za Tobą chodziło i ładnie wyglądać :)
2. Lockpick to umiejętność Łotrzyków (Rogue). Więc jak chcesz otworzyć taką skrzynkę, to musisz o to poprosić Łotrzyka z odpowiednim poziomem tej umiejętności.

A, są jeszcze wyjątki. Jeśli trenujesz Engineering, możesz stworzyć Mechanicznego Kurczaka albo Smoki, które czasowo wspomogą Cię w walce. To samo tyczy się Lockpickingu - Engineering umożliwia stworzenie przedmiotu, który może Ci otworzyć skrzyneczkę, bez posiadania umiejętności.


Idź do strony: 1, 2, 3 ... 23