WoWCenter.pl
Quass zabił Cenarius redemptions (Raid Finder Emerald Nightmare) po raz 1.     
EjPii zdobył osiągnięcie Broken Isles Explorer.     
Brono zdobył Ancient Nightborne Tome.     
szlachetna zdobył Isle Watcher's Grips.     
W3Fan zdobył Thornbrace Chainmail.     
dzyndzel zdobył osiągnięcie Traveler's Tundra Mammoth.     
Akachii zdobył Terrorweave Robe.     
Watus zdobył Mask of the Unseen Path.     
PoqUta666 zabił Dargrul (Heroic Neltharion's Lair) po raz 11.     
xflapx zdobył osiągnięcie Deep into Deepholm.     
DellUser zabił Sael'orn (Mythic Assault on Violet Hold) po raz 7.     
modzel475 spełnił kryterium Win 100 Arena (3v3) matches in Legion Season 2 osiągnięcia Fearless Combatant.     
Lilija spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Imoeen zabił Tichondrius (Heroic Nighthold) po raz 3.     
Vantu zdobył Pet Cage.     

Zaskroniec

Idź do strony: 1, 2, 3 ... 9
Witam wszystkich w moim pierwszym poście na tym forum :) Tak jak w temacie chciałbym prosić o jakieś porady co do death knighta. Jest to obecnie moja najlepsza postać, ale nie chce mi się po prostu grać bo nawet zwykłe mobki za długo biję :C No i co zrobić by się przyjemniej grało? Jestem tankiem i mam dosyć słabe itemki, wiem że jakbym grał dungeony i zdobywał justice i valor to mógłbym kupić lepsze ale problem właśnie tkwi w tym że gra tą postacią jest nużąca i wolę sobie expić mojego mnicha Może zmienić sie na frost albo undead?
Zmieniłem się na Frost i teraz o wiele więcej zadaje dmg ale za to w strasznym tempie tracę zdrowie. Ale mam nadzieje że jak zdobędę lepsze itemki to już tak nie będzie. Mam pytanko: gdzie można kupić dobre jednoręczne bronie? Niestety na ah nie ma zbyt ciekawych.
permalink „Nowa klasa !” wysłany:
Mi się pomysł z necromancerem podoba. Chociaż healer nie powinien dostawać damage mimo wszystko bo były by sytuacje w których nie miał by czasu na uleczenie siebie i by zginął (np. tank ma końcówkę życia i jak go nie uleczy to tank zginie) :>
Czemu nie odinstalowałeś normalnie? Pewnie gdzieś zostały pliki i przez nie gra nie działa. Na przykład swego czasu gdy kupiłem Obliviona był problem, że gra nie chciała się odinstalować, więc wpadłem na świetny pomysł usunięcia folderu Potem nie mogłem gry zainstalować ponownie bo komputer myślał że jest już zainstalowana.
Hej. Za jakiś czas zamierzam przerzucić swojego mnicha na inny serwer. Rozważam wybór między Kazzakiem i BL. Tutaj chciałbym się spytać jaki serwer bardziej polecacie :) Na Anachronos jest za mało ludzi w hordzie no i mały wybór dobrych (aktywnych) gildii (na której mi mocno zależy). Jedynie martwię się trochę kolejkami ale trudno Oczywiście jeśli sądzicie że jest inny warty uwagi serwer oprócz tych dwóch to możecie pisać. Dzięki za odpowiedzi :)
A jak jest z frakcjami? Jest tam większość Hordy albo Ally? Ja gram w Hordzie ale na pewno zrobię chociaż jednego alta po stronie Ally :) No i najważniejsze: czy strasznie często gracze z przeciwnej frakcji atakują? Nie chcę żeby za często zdarzały sie takie sytuacje, kiedy bym spokojnie robił qesty i np. rogal by mnie zaczął mordować
Mam jeszcze pytanie trochę innego typu: z tego co sprawdzałem na BL jest już postać o nazwie Zaskroniec. Czy jeśli się przeniosę to będę musiał płacić dodatkowo za zmianę nazwy?
permalink „Pewne pytanie” wysłany:
Jest to legalne ale jak dla mnie zabija przyjemność z levelowania :/
permalink „Nowości w WoD” wysłany:
Shanshi napisał :
Może to właśnie będzie ten mount, którego dostaniemy za kupno WoD w edycji kolekcjonerskiej ;p
I tak zamierzałem kolekcjonerkę kupić ale gdy naprawdę ten mount byłby tam to bym kupił na 1000%
Witajcie. W najbliższym czasie zamierzam stworzyć huntera, i chciałbym żeby był to goblin. Martwi mnie jednak pewna sprawa, a mianowicie wydaje mi się, że na goblinie dosyć dziwnie wygląda między innymi łuk (mówię tutaj o łukach z raidów mop-a) który jest jak dla mnie za duży. Sam też nie pamiętam bym spotkał goblina huntera bym mógł sobie zobaczyć co i jak, dlatego kieruję się z tym pytaniem do was.
permalink „Czyżby WoW po Polsku???” wysłany:
Pewnie po to byśmy mogli sobie poczytać w swoim języku. Osobiście wątpię żeby Blizz spolszczył Wow-a ale kto wie.
Bardzo polecam monka. Przyjemnie, szybko i łatwo się nim leveluje :) Co do rasy to sądzę że najlepszy klimat mają pandareni ale to kwestia własnego gustu.
permalink „Hierloomy dla Feral Druidka” wysłany:
Te same co dla rogua tylko broń inna. Ja mam co prawda za jp a nie hp ale dobrze się sprawuję na druidku feral taki heirloom
Idź do strony: 1, 2, 3 ... 9