WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     

Nowy gracz (ja) i serwer Burning Legion

permalink wysłany:
Witam was bardzo serdecznie.
Piszę, gdyż mam problem otóż planuje przenieść się z privów na global, i mam pewne obawy, a mianowicie:
Grałem niegdyś na globalu jakieś dobre 3-4 late temu i rozbudowanie gdy mnie przerosło przez co się do WoWa zraziłem, planuje na dniach zakupić na początek Battle Chest i nie wiem jak będzie się grało.
Powiedzcie czy dla już niby nie takiego nowego gracza w świecie World of Warcraft będzie trudne ogarnięcie globala czy na tym BLu gracze są mili oraz służą pomocą (chodzi mi głównie pomoc w rozwoju postaci nie dawanie golda za free aczkolwiek było by to mile widziane) i czy sobie poradzę czy mnie to nie przerośnie.

Z góry dziękuję za pomoc i proszę o szczegółowe odpowiedzi.
  Neraf
permalink wysłany:
A to od fuksa zależy , zawsze możesz trafić na buraka ,który nie dość że zbeszta to jeszcze g... ci helpnie .

Polukaj po topach gdzie są gildie tam i Polacy ale jak chcesz grać z przyjemnością to z polakami średnio
Hellscream's father dabbled in powers from beyond the mortal plane as well.


Where is he now?
permalink wysłany:
No więc tak odpowiem z własnego "doświadczenia" ale nie na wszystkie pytania (tylko na te na które jestem w stanie) 1.Czy ludzie są mili - Zależy na kogo trafisz [ale najczęściej ludzi nie są skorzy do pomocy] ... najlepiej jak dołączysz do gildi (co nie jest problemem) to tam będziesz mógł o różne rzeczy się ludzi pytać i nie powinno być większego problemu. 2.Przed zakupieniem Battle-Chest-u możesz przetestować grę za darmo do 20lv. z ograniczeniami i zobaczysz jak będzie ci się grało. 3.Sam grałem kiedyś na kilku privach i na globalu gra się o wiele lepiej. Na resztę pytań nie wiem co odpowiedzieć np czy cię to nie przerośnie - nie do końca rozumiem co ma cię przerosnąć ale jeżeli chodzi o grę to najlepiej będzie jak znajdziesz do gry kogoś kto by ci pomagał ogarnąć grę na globalu itp.
trololo
  Craguz
permalink wysłany:
LosAngeles napisał :
Witam was bardzo serdecznie.
Cześć

LosAngeles napisał :
Piszę, gdyż mam problem otóż planuje przenieść się z privów na global, i mam pewne obawy, a mianowicie:
Grałem niegdyś na globalu jakieś dobre 3-4 late temu i rozbudowanie gry mnie przerosło przez co się do WoWa zraziłem, planuje na dniach zakupić na początek Battle Chest i nie wiem jak będzie się grało.
Powiedzcie czy dla już niby nie takiego nowego gracza w świecie World of Warcraft będzie trudne ogarnięcie globala
Ja z priva przeszedłem na globala (podczas Cata, czyli dość niedawno) i nie miałem problemów z zaznajamianiem się z nowymi rzeczami w grze. Prawda jest taka, że WoW jest coraz bardziej uproszczany, wszystko jest dawkowane - nie ma nawału informacji. Myślę, że dasz sobie spokojnie radę.

LosAngeles napisał :
czy na tym BLu gracze są mili oraz służą pomocą (chodzi mi głównie pomoc w rozwoju postaci nie dawanie golda za free aczkolwiek było by to mile widziane) i czy sobie poradzę czy mnie to nie przerośnie.
Zdanie z goldem mnie rozbroiło, heheh, golda za free to raczej nikt nie daje Ludzie na BLu są różni, zależy na kogo trafisz. Najlepiej znajdź sobie jakąś fajną levelującą gildię z przyjemnymi ludźmi i tam się pytaj o różne rzeczy - odradzam pytanie się na kanale Trade o rzeczy oczywiste dla innych, najczęściej jest to pożywka dla trolli.

LosAngeles napisał :
Z góry dziękuję za pomoc i proszę o szczegółowe odpowiedzi.
Spoko
  tomek
permalink wysłany:
Wszystko zalezy od gildii na jaka trafisz, sa gildie w ktore nie dosc ze robia jakis tam progres to i maja zarabisty social i jakos to im idzie.