WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     

[ (H) ] Lubie Gofery - Tarren Mill/Dentarg [PvE]

permalink wysłany:
Gildia LUBIE GOFERY została stworzona, by łączyć polską społeczność graczy na Tarren Mill/Dentarg. Jesteśmy gildią PVE/Social, która lubi biegać M+ i dobrze się bawić, nie spinając się jakoś strasznie o progres. Raid z reguły biegamy raz w tygodniu - głównie soboty - z tego względu, że większość osób jest pracujących i w tygodniu nie ma na to tyle czasu. Na ten moment mamy HC 4/8 - powoli do przodu :). Ogólnie zależy nam przede wszystkim na osobach do wspólnego grania, bez mega spiny o to, że nie ma raidu 3 razy w tygodniu po kilka godzin, więc jeśli ktoś szuka aktywnie progresującej gildii - to nie tutaj. Rozumiemy, że nie każdy ma czas na codzienne granie i nawet jeśli odwiedza WoWa kilka razy w tygodniu to jest u nas mile widziany :)

WAŻNE: Z racji tego, że na TM gra stosunkowo mało Polaków, nie ma jeszcze u nas zbyt tłoczno, co ma swoje plusy i minusy :)

Zapraszamy zarówno osoby doświadczone, z max. lvl oraz osoby lvlujące, poznające dopiero świat WoW'a. Jesteśmy chętni do pomocy i lubimy dzielić się wiedzą. Mamy również discorda do komunikacji, śmieszkowania i wrzucania memów.

WYMAGANIA:
1. Luźne podejście do WoW'a i grania
2. Brak kija w tyłku
3. Szacunek do innych, nie wywieranie presji, czy narzucania własnego stylu gry - szanujemy to, że nie każdy lubi biegać raidy, czy m+. Że niektórzy grają tylko po to, żeby zbierać mounty i achivy, a jeszcze inni żeby jechać aluszki na PVP.
4. Discord
5. Poczucie humoru
6. Marudom i defetystom mówimy nie

Osoba do kontaktu:
1. Ja - BN invidia#2291 lub w grze nick Gofrzyca


W razie pytań chętnie odpowiemy!
permalink wysłany:
Odświeżamy temat!

Będziemy mieć kilka osób lvlujących to można się zebrać w grupę :)
permalink wysłany:
Mamy progres EP HC 7/8! :)
permalink wysłany:
Lecimy z EP Mythic! Rekrutacja dalej trwa :)
wysłane po 2 sekundach:Lecimy z EP Mythic! Rekrutacja dalej trwa :)
permalink wysłany:
Rekrutacja nadal trwa! Zapraszamy!
permalink wysłany:
8.3 nadchodzi wielkimi krokami!

Rekrutacja dalej trwa, szykujemy się na progres Ny'alotha - dni rajdowe mamy dwa (niedziela około 18-21) i drugi dzień w trakcie tygodnia ustalany na bieżąco ze względu na zmianowe prace ludzi z gildii. Potrzebujemy jeszcze trochę dps'ów, którzy dobrze znają swoją klasę i chcą z nami zabawić na dłużej. Także jeśli będzie chętny jakiś (off)tank to zapraszamy!

Oczywiście jesteśmy nastawieni na progress, ale bez zbędnego spinania się i mega tryhardowania, z luźną atmosferą na discordzie.

Zapraszamy również osoby, które są casualami i szukają po prostu fajnej gildii do grania, gdzie można pogadać i wychillować po pracy! :)
permalink wysłany:
Pierwszy rajd HC za nami, wczoraj poszły 2 bossy, lecimy dalej. Nadal potrzeba nam DPS'ów! :) jeśli chodzi o tanków i healerów to póki co nie szukamy, chyba że ktoś ma offspecka to zapraszamy :)
permalink wysłany:
Szykujemy się do progresowania mythica. Zbieramy teraz ludzi chętnych do regularnego rajdowania. Brakuje nam jeszcze kilku dpsów, najchętniej z offspeckiem w tanku/healu.


Jak zawsze zapraszamy też casualowych graczy szukającej żywej gildii z fajnymi ludźmi do wspólnego klikania :)
permalink wysłany:
Aktualnie progressujemy Mythic (5/12). Nadal potrzebujemy ludzi - najchętniej healera na pół etatu. Idealnie jakby to był healer z offspeckiem w dps lub healer, któremu wystarczyło by pójść na mythic rajd raz w tygodniu. Czasami będzie potrzeba dwa razy na tydzień, ale to wszystko zależy od tego, jak ułoży się tydzień rajdowy i kto będzie dostępny. W razie dodatkowych pytań chętnie odpowiem :)

Dps jak zwykle mile widziane :)
permalink wysłany:
UP! Zapraszamy do wspólnej gry :)
permalink wysłany:
Hejka. jest jeszcze miejsce żeby dołączyć do gildii? wysłałem request 3 dni temu.
permalink wysłany:
6/12 Mythic!
permalink wysłany:
AKTUALIZACJA POSTU REKRUTACYJNEGO:


[2/10 MYTHIC]

Gildia LUBIE GOFERY została stworzona, by łączyć polską społeczność graczy na Tarren Mill/Dentarg. Jesteśmy przede wszystkim gildią PVE/Social/Casual, składającą się z graczy ceniących dobrą atmosferę, szanujących się nawzajem i traktujących WoW'a jako fajny sposób na odprężenie się po pracy i spędzenie czasu ze znajomymi.

Uwielbiamy rajdować, biegać M+, a i amatorów PVP nam nie brakuje.
Aktualnie mamy od 2-4 rajdów tygodniowo (Normal-Mythic), w zależności od dostępności graczy, jak i zapotrzebowania. Z racji tego, że większość osób jest pracujących (również zmianowo), progresujemy rajd we własnym tempie, bez zbędnej spiny i tryhardowania. Lubię Gofery nie jest gildią nastawioną na "progress first" i osiąganie celu po trupach - ludzie i atmosfera zawsze jest u nas na pierwszym miejscu.
Rozumiemy też, że nie każdy ma czas na codzienne granie i nawet jeśli odwiedza WoWa parę razy w tygodniu to jest u nas mile widziany :)


WYMAGANIA:
1. Luźne podejście do WoW'a i grania
2. Brak kija w tyłku
3. Szacunek do innych, nie wywieranie presji, czy narzucania własnego stylu gry - szanujemy to, że nie każdy lubi biegać raidy, czy m+. Że niektórzy grają tylko po to, żeby zbierać mounty i achivy, a jeszcze inni żeby jechać aluszki na PVP.
4. Discord --> główny kanał komunikacyjny i organizacyjny, z miejscem na śmieszkowanie i wrzucanie memów
5. Poczucie humoru
6. Marudom i defetystom mówimy nie

Nie będziesz się u nas dobrze czuł/odnajdywał jeśli:
1. Przeszkadza Ci fakt, że nie każdy boss na rajdzie pada przy pierwszym pullu
2. Uważasz, że jedyny wartościowy gracz to taki, który robi dobry dps i złote logi
3. Liczysz na progress w ekspresowym tempie, w spiętej atmosferze i krzykaczu pod postacią RL
4. Przeszkadza Ci, gdy na rajdzie czasem są "słabsze" osoby (dps/performance/gear)
5. Grasz 24/h i oczekujesz tego od innych
6. Jesteś toxiciem i nie możesz się powstrzymać od ciągłego krytykowania innych

Nie mamy stałej/zamkniętej grupy rajdowej - właśnie z racji tego, że wiele osób pracuje również na wieczorne/popołudniowe zmiany i w pewnym stopniu musimy rotować skład. Dodatkowo, na rajd zapisać może się każdy i w zależności od contentu i celu rajdu (reclear, progress etc.) składamy z zapisanych osób grupę rajdową - aktualnie pod tym względem najbardziej brakuje nam dpsów z doświadczeniem na CN HC. Jeśli jesteś chętny/a to śmiało odezwij się do nas:
1. Józek - Ateret#2710
2. Gofrzyca - invidia#2291
3. Narvany - Narvany#21227
permalink wysłany:
Up up! 3/10 M na ten moment. :)
Nadal szukamy dps -> przede wszystkim brakuje nam warriora oraz warlocka. Zapraszamy!
permalink wysłany:
Update:

Rekrutacja jest otwarta :)