Cześc , chciałbym zapytac czy jeśli przy SoR wybiorę przeniesienie postaci na inny serwer i zmianę frakcji to nie będę mógł użyc nagrody jaką jest boost do 80 levela czy może będę mógł zrobic i to i to?
|
|
Będziesz mógł dać boost do 80 levela dla postaci którą przeniesiesz i zmienisz jej frakcję?
|
|
Aaa , dzięki za wytłumaczenie :).
|
|
A ja mam pytanie z innej beczki. Po jakim czasie można dostać ponownie SoRa? Dalej pozostało tak jak było czyli 3 miesiące do ponownego użycia czy może wcale się nie da?
Wczoraj się dowiedziałem że Shadow Army się rozsypało na moim serwerze z powodu: konfliktów na szczytach władzy. Więc ten darmowy transfer postaci na BL do ally to teraz trochę takie być albo nie być dla mojego paladyna bądź druida... ![]() Inaczej będę musiał zrobić nową postać. Ale w takim wypadku poczekam na Panderie żeby zrobić sobie Panderena monka... ![]() Pozdrawiam |