WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Nagły wzrost mocy

  Kosi123
permalink wysłany:
Witam.Nie mogłem znaleźć takiego tematu więc proszę o wyrozumiałość jeśli jednak został powielony. Jakiś czas temu wróciłem do gry. Stworzyłem sobie postać o spokojnie sobie expiłem, robiłem questy i międzyczasie byłem w poczekalni do dungeonów. I w pewnym momencie jak normalnie biłem moby podczas robienia questów np frostboltem po 200gm tak po jednym z dungeonów po opuszczeniu go moja moc wzrosła do tego stopnia że teraz Frostboltem zamiast bić po 200dmg n zacząłem bić po 6000dmg. Czy wie ktoś może co jest tego powodem? Od tego czasu gdy wchodzę na dungeony to bije tam normalnie jak biłem po 200. Natomiast jak z niego wychodzę do "normalnego świata" bije po 6k.
  srm
permalink wysłany:
Cześć :)

Podejrzewałbym, że znalazłeś się na "rozjeździe" dodatków, że tak to ujmę. Jak pewnie wiesz, jakiś czas temu miał miejsce level squish przez co zmniejszyły się wartości liczbowe poziomów, ale również statystyk na przedmiotach i damage właśnie. Niestety sama funkcjonalność nie wszędzie jeszcze działa idealnie (a nawet w niektórych miejscach "pozostałości" zostawiono chyba umyślnie), stąd czasem można w jednym miejscu bić po 6000 dmg, a w drugim już 200, szczególnie jeśli jedna część kontentu to np. Battle for Azeroth (krainy w których robisz questy), a druga część to Shadowlands (np. dungeony).

Z moich przykładów: w krainach i dungeonach Shadowlands zadaję o wiele mniejsze obrażenia niż w Azeroth. Takiemu critterowi w Orgrimmarze zadałem ostatnio 80k obrażen, podczas gdy w SL większów rare'ów stoi z 70k HP. Podejrzewam więc, że twoja postać dostała się do dungeona, gdzie damage jest skalowany w jedną lub drugą stronę, stąd ten rozjazd.

Ale nie martw się, to nie tak że nagle zacząłeś być silniejszy/słabszy ;) Na maksymalnym poziomie już wszystko się normuje.
  Kosi123
permalink wysłany:
Hej :)

Z tą różnicą że bije cały czas te same potwory. Robiłem questa ( akurat dotyczącego zabijania potworów) i w połowie questa dostałem się na dungeon. I zanim na niego wszedłem biłem właśnie po 200dmg a jak z niego wróciłem to te same potwory bijąc nagle zacząłem je bić po 6k. No dobrze zobaczymy jak to będzie dalej wyglądało. Ale nie ukrywam że nie przeszkadza mi aż tak moja nowa siła ^^
Dzięki za pomoc.