WoWCenter.pl
FenomenSSL zdobył Manastalker Collar.     
IrminaGarret zdobył Arena Invitation.     
GrubaPanda zabił Kur'talos Ravencrest defeats (Mythic Black Rook Hold) po raz 4.     
Nerthiliuz zdobył osiągnięcie Stonetalon Mountains Quests.     
Zaskroniec zabił Dargrul (Heroic Neltharion's Lair) po raz 1.     
SpiacySzaman zdobył Ravenclaw Band.     
domi7777 zdobył Three-Toed Rabbit Foot.     
liq zabił Shade of Xavius (Heroic Darkheart Thicket) po raz 7.     
xDamciox zabił Dargrul (Normal Neltharion's Lair) po raz 9.     
Kefiozo zabił Helya defeats (Heroic Maw of Souls) po raz 6.     
Foster93 zdobył Biornskin Leggings.     
Wilczar zdobył Iron Bellow Sabatons.     
Vantu zdobył Head of Thar'zul.     
michaszl zdobył Ornate Weapon.     
Vampyr78 zdobył Animus Pendant.     
mucios zdobył osiągnięcie Forged for Battle.     
Staszeq zdobył Ethereal Urn.     
EyesOnFire spełnił kryterium osiągnięcia More Fun With Friends.     
METOD zdobył Beguiler's Talisman.     

World of Nyan (Horda) - Burning Legion [PvE]

permalink wysłany:
Witaj Graczu! W tym temacie pragnę zainteresować Cię ofertą naszej Gildii. Naprzeciw oczekiwaniom, najpierw podam skrócone wersje ogłoszeń, w jaki sposób rekrutujemy ludzi na czacie w grze. Jeśli poczujesz się zainteresowany to bardzo zachęcam do zapoznania się z rozwiniętą wersją i kontaktem w grze :).
PS. Pamiętaj, że nie wszystko można łatwo przelać na papier (yyy... piksele?) i czasami lepiej dopytać o niektóre rzeczy bezpośrednio :).

<World of Nyan> Zawsze pomocni i zyczliwi, podzielimy sie doswiadczeniem, pogadamy o glupotach, porobimy dungeony albo rajdy. Chodz porozmawiac! Na pewno nic nie stracisz, a mozesz duzo zyskac :).

<World of Nyan> Oferujemy pomoc nowym, zdrowe podejscie do gry, codzienne pogaduchy przy herbatce. Nasze wymagania? Bardzo wysokie! Kultura, szacunek i brak przeklenstw.

<World of Nyan> Jedyny taki przyczółek na BLu! Bez krzykow, przeklenstw, czy cisnien. Dungi za dnia, rajdy wieczorami. Przygarniemy wiecej przyjaznych duszyczek! Jezeli masz checi i potrafisz wykorzystac zaoferowana pomoc to zapraszamy!

Dzięki tym notkom udało nam się zebrać odpowiednią pule graczy by móc ogłaszać się szerzej, na przykład tutaj :).

Krótka historia Gildii:
Zacznijmy od początków. Po rozczarowaniu poprzednią gildią postanowiłem założyć własną grupę z koleżanką oraz jedną znajomą parką. Niestety po rozmowach organizacyjnych z ów parką trafiliśmy na konflikt założeń, ponieważ nie chciałem zakładać gildii tylko po to by rajdować. W skrócie, proszono mnie by przy rekrutacji dobierać tylko ludzi, którzy zobowiążą się chodzić na rajdy minimum ileś razy w tygodniu. Po tym rozminięciu się i straceniu 2 potencjalnych członków na start, dalej zostaliśmy z koleżanką przy pomyśle założenia gildii, czego efektem był stworzenie jej 3 listopada 2016 roku. Po zażartej rekrutacji z każdym dniem przybywało nawet po 10 osób i stanęliśmy szybko na nogi. Podkreślę tutaj, że system rekrutacji to rozmowa na czacie, czy to discordzie. Nigdy nie zaprosiłem nikogo po "inv pls".
To by było na tyle odnośnie historii :).

Założenia Gildii:
W poprzednim akapicie napisałem już jakiego typu gildią nie jesteśmy, ale teraz wypadałoby napisać jaką gildią jesteśmy. Założenia są mocno utopijne i wielokrotnie przy rekrutacji było mi to wypominane. Plan brzmi prosto, zbieramy ludzi o podobnym podejściu do gry, szanujących nawzajem swoje poglądy, bawiących się codziennie w grze, przy dyskusji na komunikatorze głosowym, robiąc wspólnie dungeony, czy też zbierając kwiatki.

Co rozumiemy poprzez "podobne podejście do gry"? Gra jest naszym hobby, źródłem rozrywki. Wszyscy jesteśmy dorośli i to naturalne, że nieraz obowiązki nie pozwalają na poświęcanie czasu przyjemnościom. Każdy gra wedle tego ile ma chęci i jak mu czas pozwala i nie chcemy rezygnować z ludzi, którzy tego czasu mają mniej albo pracują w specyficznym systemie zmianowym. Staramy się zebrać na tyle dużą grupę ludzi by nie było problemu z frekwencją niezależnie od pracy części gildiowiczów, co myślę aktualnie dobrze wychodzi :). Wracając do tematu, gra dla nas jest rozrywką, więc nie praktykujemy pastwienia się nad początkującymi i mniej doświadczonymi graczami. Pomagamy i liczymy na to, że inwestycja się zwróci. Na trudniejsze wyzwania naturalnie bierzemy ludzi, którzy są w stanie temu podołać, ale nigdy się nie zamykamy na nowicjuszy.

Co rozumiemy poprzez "szanowanie nawzajem swoich poglądów"? Każdy jest inny, łączy nas wspólne hobby, ale często dzielą różne poglądy na najróżniejsze sprawy. Bardzo miło jest pogawędzić z ludźmi o odmiennym zdaniu, ale nigdy nie pozwalamy na tworzenie się nieprzyjemnych sytuacji z tego tytułu. Chcemy by każdy czuł się swobodnie. Przy czym jest tutaj jedna rzecz, która może się odrobinkę kłócić z "czuciem swobody" dla wielu graczy z naszego wspaniałego serwera. Jest to zasada braku przeklinania. Ma to na celu poczucia swobody dla tej mniejszości, która nie chce mieć do czynienia z takim językiem. Kwestia uszanowania tego, że są ludzie, którym to bardzo przeszkadza i takich ludzi w dużej mierze zbieramy do naszej rodzinki.

Mógłbym tutaj dużo pisać, ale wątpię by liczba osób, które to przeczytają była adekwatna do wysiłku włożonego w pisanie, więc pozwolę sobie przejść do konkretniejszej formy.

Co oferujemy:
- gildia aktualnie liczy ponad 100 kont;
- zawsze ktoś jest online, wieczorami jest to 15-30+ osób;
- zdecydowana większość, są to "żywi" gracze, czyli chętni do wspólnej gry;
- aktywnych graczy, którzy zawsze odpowiedzą na pytania;
- grupę naprawdę przyjaźnie nastawionych ludzi;
- nastawienie "zachęcamy, nie zmuszamy";
- używany discorda jako narzędzia komunikacji głosowej/czatowej poza grą;
- rozbudowany poradnik dla nowicjuszy, gdzie znajdą takie rzeczy jak:
1. Wybór klasy 2. Jak grać 3. Jak sie ubrać 4. Przydatne linki/addony 5. Czym są logi 6. Przygotowanie na rajd;
- regularne rajdy w środy, czwartki, soboty, poniedziałki;
- zdrowe podejście do gry;
- brak rzucania mięsem tekstowo/głosowo;
- bardzo chętnych graczy do robienia mythic+;
- specjalny czat ze zdjęciami naszych i internetowych Kotków!;

Czego oczekujemy:
- przyjaznego nastawienia do innych ludzi;
- respektowania zasady o zakazie przeklinania;
- w przypadku planowanej nieobecności, zgłoszenia zamiast zniknięcia bez słowa;
- przy zaoferowanej pomocy, możemy liczyć na zaangażowanie zainteresowanego zaprocentowanie tego w przyszłości (brak wiecznego ciągnięcia za rączkę / nie mylić z brakiem pomocy!);
- w przypadku rajdowania, przygotowania i skupienia, co jest ładnie rozpisane w poradniku :);

KWESTIA RAJDOWA:
Nasza grupa progressowa liczy około 10-20 osób. Przy czym ze względu na prace, jest to dosyć niestabilna liczba w każdym tygodniu, dlatego potrzebujemy ludzi, którzy CHCĄ rajdować. Ekwipunek nie jest żadnym problemem, oczekujemy, że przychodząc na rajd będziesz przygotowany/na. Poznasz teorię gry swoją klasą i na rajdzie będzie już miejsce na praktykę zamiast zastanawianie się, co skille robią i kiedy ich użyć. WE WSZYSTKIM CHĘTNIE POMOŻEMY, ale chcemy by kandydat wykazywał własne chęci. Nie możemy za Was obejrzeć filmików z taktykami, możemy tylko odpowiedzieć na jakieś pytania, które nasunęły się przy czytaniu/oglądaniu, czy też podczas samej walki. Wskażemy gdzie szukać porad dla Waszej klasy, ale nie będziemy Wam tego czytać na głos (jeżeli ktoś też gra tą samą klasą, to można liczyć na pełne wsparcie oczywiście).

To co napisałem może brzmi trochę szorstko, ale zapewniam, że nie trzeba się niczego bać. Wszyscy po rajdzie mają bardzo dobrą opinię o ich przebiegu, cały czas pomagamy i wspieramy się nawzajem bez krzyków i niepotrzebnego stresu :).

Nasz progress? 10/10HC, potrzebujemy więcej chętnych ludzi na progress mythica by zacząć coś działać, nieśmiało zdarza nam się trafić na mythic EN, ale bez pełnego składu, raczej w formie dla zabawy.

Jak wygląda plan rajdowy w tygodniu (godziny 19:30 - 22:30):
środa - Nighthold
czwartek - Nighthold
sobota - EN HC + coś jak nam dużo czasu zostanie, to jest dzień do nauki dla nowych :)
poniedziałek - Nighthold

Rajdy zawsze są otwarte dla każdego chętnego, czujesz że dasz radę to wskakuj! Brak doświadczenia nie jest problemem, każdy musi jakoś zacząć, a lepiej na spokojnie z gildią :).

Jakich klas nam brakuje? Nie mamy specyficznych potrzeb, DPSi łatwo się u nas zaadaptują.

System lootu? Mamy unikatowy system nazwany Bad Luck Protection, jest to autorski system oparty o rollowanie. Więcej szczegółów u nas na discordzie!


Kontakt:
W grze - Yuukiri, Yuukillidari
Poza grą: Palladiusz#2943 (przy czym w miarę możliwości starajcie się złapać mnie na whisper w grze ).
albo
W grze - Néme
Poza grą: Neme#1711
albo
W grze - Grimbeth, Asuura, Assura
Poza grą: Gebbeth#2254
  Muratta
permalink wysłany:
up
permalink wysłany:
hmm, szukam pomocnych rąk w grze - wracam po latach przerwy, aczkolwiek nigdy pro nie byłem, porajdowałbym i inne..

nick w grze: Machinecode,
  Muratta
permalink wysłany:
Up
permalink wysłany:
UP
permalink wysłany:
Zmieniony fragment z planem rajdowym w tygodniu, Kogo poszukujemy, Nasz aktualny progress, System lootu.

Cały czas rekrutujemy przyjazne duszyczki!
permalink wysłany:
Rekrutacja dalej otwarta! Mieliśmy ostatnio spotkanie całej gildii, aby omówić dużo ważnych kwestii. W związku z tym chcielibyśmy się skupić na rozszerzeniu grupy rajdowej. Pomagaliśmy już wieeeelu osobom na wszelakie sposoby i niestety tylko około 1/10 później chciała nam pomóc, czyli chodzić na rajdy i pomagać wykorzystując swoją klasę właściwie.

Co do samego progressu, NH normal czyścimy w troche ponad 2h. Na heroicu zabijamy na spokojnie 3 pierwsze bossy + krosusa i każdy następny stanowi dla nas jeszcze duże wyzwanie m.in. ze względu na braki w składzie (głównie dps).

Jeśli CHCESZ rajdować, dzielić wyzwania w grze z grupą przesympatycznych ludzi (wszystko w głównym ogłoszeniu dalej aktualne), to śmiało zgłaszaj się!
permalink wysłany:
Nasza rodzinka już nabrała kształtów i z powodzeniem realizujemy wyżej zawarty "program". Dalej chętnie przyjmiemy nowych towarzyszy.

Przypominam, że używamy DISCORDA i bardzo gorąco zachęcamy do wchodzenia i uczestniczenia w aktywnym życiu gildii, cały czas jesteśmy otwarci na nowe duszyczki i robimy co możemy by łatwo było wdrożyć się w środowisko gildyjne.

Co do rajdów, aktualnie 8/10 HC!
permalink wysłany:
Dodana aktualizacja z progressem oraz nowa osoba kontaktowa do rekrutacji :). Zapraszamy!
permalink wysłany:
Rekrutacja niezmiennie otwarta dla miłych i kulturalnych ludzi! Gramy spokojnie, do dalszego progressu na mythic potrzeba 20 odpowiednich osób, więc dopóki nie znajdzie się jeszcze kilku to gramy na spokojnie w ciągu dnia i wieczorami, pogaduchy na discordzie, mythic+ i inne bzdety.

Co do mythic+ to bardzo przydałby się jeszcze jakiś healer przynajmniej w offspecu!
permalink wysłany:
Nowości, mieliśmy już podejście do mythica NH i aktualny progress to 2/10 :). Jednakże z powodu dalszych braków kadrowych, dalej potrzebujemy chętnych na mythic.
Codziennie przesiadujemy na discordzie, gramy sobie M+ albo okazjonalnie w jakieś Diablo 3 bądź HotSa, zapraszamy!
permalink wysłany:
Trillaxowi się umarło. Robimy duże przygotowania do ToSa by poszło gładko, liczymy na dużo zabawy z nowym contentem :). Mamy sporo szamanów, przydały by się jakieś inne klasy, a najbardziej ludzie skupiający się na jednej wybranej klasie, mistrzowie swojej małej niszy :).