WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

[H] Twierdza - Vek'nilash (PVE)

permalink wysłany:
Twierdza to polska gildia grająca na serwerze Vek'nilash. Nie nastawiamy się na hardcorowy progres, ale wśród nas znajdziesz pasjonatów zarówno rajdowania w wersji light jak i grupę progresującą. Mamy bogatą sekcję socjal, chętnie robimy starsze rajdy, są u nas zbieracze achievment'ów, zapaleni maniacy BG, aren, qestowania, a nawet łowienia rybek.

Niezwykłość naszej gildii polega nie tylko na umiejętności połączenia real life z dobrym progresem (DS 8/8 hc), ale też na niepowtarzalnej, przyjaznej atmosferze. Rajdujemy kiedy mamy na to czas (no co? Mamy swoje życie oprócz WoW. Dzieci, żony, mężów czy kochanków/ki), na ogół w godzinach 20-23.

Co do samej gildii: Twierdza pierwotnie powstała na serverze Hellfire, jednak ze względu na brak możliwości zorganizowania się w jedną grupę wynikający z antagonizmów między polskim graczami, jak i małej ilości polaków chętnych do wspólnego rajdowania skorzystaliśmy z FCM i przenieśliśmy się na świeży wówczas Vek'nilash.
Bogatsi w doświadczenia powoli i systematycznie pięliśmy się w górę w rankingu istniejących tu gildii, a dzięki przyjaźniom, które zawarliśmy przez lata grania w WoW'a (nie jesteśmy bowiem nowicjuszami:D ) udało się nam ściągnąć do nas dojrzałych, doświadczonych i zdolnych graczy.
Jednak wciąż nam mało! Przybyliśmy na ziemie tajemniczej Pandarii i z chęcią wspólnie bierzemy udział w wyzwaniach, które stawia przed nami nowy dodatek. Jest to świetna okazja by zdobyć kilka Realm First achievment'ów - osiągnięć które już od FL są w naszym zasięgu.

Jeśli chcesz współtworzyć naszą małą społeczność, pomóc nam budować jednolitą gildię z dobrym progresem, ale przede wszystkim z dobrą atmosferą, to napisz do naszego GM'a Krowodzwiedzia lub jednego z oficerów:
Silvans, Khamira, Kyok, Zajeczyca.

Możesz też złożyć podanie bezpośrednio na naszej stronie:
twierdza.guildlaunch.com

permalink wysłany:
Jak było przewidziane i obiecane - Twierdza walczy o prym na Vek'nilas! Obecnie jesteśmy drugą gildią na serwerze - przyłącz się i stań się współtwórcą naszych sukcesów!

Rekrutacja otwarta - zapraszamy:
twierdza.wowstead.com
permalink wysłany:
Zarówno pierwsza jak i druga grupa rajdowa poszukuje pilnie wzmocnienia w postaci healerów i dps'ów (tankowie również znajdą u nas swoje miejsce, ale wiadomo - na wielu bossach wystarczy jeden, więc posiadanie offspecu wskazane). Zapraszamy do składania podań na:

LINK

Wszystkich zainteresowanych i mających pytania zachęcam do kontaktu w grze - piszcie do Silvans/Krowodzwiedz/Khamira/Griks/Faith/Zajeczyca, lub na PM do mnie.
permalink wysłany:
Z nowym patchem Twierdza ma realne szanse na robienie rajdów 25 man (lub 2x 10 man z równym progresem). Zapraszamy do wspólnej gry i walki o prym na Vek'nilash!

Kontakt w grze: Silvans, Kyok, Diesirae, Zajeczyca
permalink wysłany:
Twierdza wciąż twardo trzyma się w czołówce gildii na serwerze Vek'nilash. Przyłącz się i stań się częścią naszej grupy rajdowej!
Co więcej rozwinęliśmy naszą sekcję pvp - jesteśmy obecnie najlepszą gildią pvp na serwerze i regularnie robimy wspólne RBG.
Jesteśmy gildią bardzo chętnie wybieraną przez osoby przenoszące postacie między serwerami, mamy też sporo nowych graczy, z którymi możesz wspólnie wylevelować postać i zagłębić się w tajniki gry:)

Nie czekaj, zgłoś się do naszych oficerów:
Dekacz, Silvans, Kyok, Zajeczyca
lub złóż podanie na naszej stronie
twierdza.wowstead.com
permalink wysłany:
Patch 5.4 zbliża się wielkimi krokami! Chętny/chętna rozpocząć go z nową, pełną zapału, optymizmu, dobrego humoru i żadną sukcesów grupą rajdową? Odwiedź http://twierdza.guildlaunch....
Więcej informacji u naszego GM'a Silvans'a lub oficerów: Kyok, Szarejd, Sheinn, Zajeczyca. ZAPRASZAMY!
permalink wysłany:
To była moja pierwsza gildia w WoWie :) Pamiętam jak grałem moim Taurenem Shamanem (WoTLK) i przyszedłem do TB nie wiedząc o co chodzi. Spotkałem tam Trolla z waszej gildii, który pomógł mi zrozumieć mniej więcej co i jak oraz dodał mnie do waszej gildii.
permalink wysłany:
Miło nam, że nas dobrze wspominasz. W razie nudy - pisz, zapraszamy:)

Tymczasem Twierdza wytrwale i z sumiennością robi porządki w Orgrimmar, na chwilę obecną nasz progres to 4/14 hc. Grupa RBG również kwitnie, obecnie spotykając się w soboty i poniedziałki.
Jesteśmy też poważnie zainteresowani zmianami proponowanymi w następnym dodatku. Nie zamierzamy poprzestać na poziomie normal/hc - poziom Mythic jest tym, co nas najbardziej interesuje. Ciebie też? Świetnie się składa! Dołącz do nas już dziś, stań się jednym ze stałych członków swojej grupy rajdowej i z impetem rozpocznij swoją przygodę w Warlords of Draenor z Twierdzą!

Odwiedź nasze forum:
LINK

możesz też w grze porozmawiać z jednym z naszych oficerów:
Szarejd, Kyok, Krowodzwiedz, Sheinn, Zajeczyca lub GM'em Silvans.
permalink wysłany:
Grupa druga gromadzi siły. Póki co mają za sobą 4 bossy na normalu. Ale - kochani! - w takiej atmosferze to czysta frajda rajdować :):) Są zdolni, sympatyczni, głodni sukcesu i... szukają wzmocnienia! Zarówno healerzy, dps'i i tank znajdą tu miejsce. I tylko czekać, aż przeskoczą grupę pierwszą (7/14hc).
A każdy, kto chce zobaczyć stare rajdy, pograć pvp, czy po prostu popisać głupoty na gildyjnym czacie z rodakami podczas robienia questów czy pet battles też znajdzie u nas coś dla siebie ;)

Zapraszamy na naszą stronę:
twierdza.guildlaunch.com

W razie pytań napisz do naszych oficerów:
Kyok, Szarejd, Sheinn, Khamira, Krowodzwiedz, Teeat, Zajeczyca lub GM'a Silvans.
permalink wysłany:
Warlords of Draenor zbliża się wielkimi krokami, a z nim nowe instancje, nowe lore i nowe RAJDY!! Pomimo potwornie długiego patcha SoO naszej gildii nie zmogła nuda i na bardzo słabo zaludnionym serwerze wciąż dawaliśmy sobie świetnie radę. Dlaczego? Bo z nami po prostu chce się grać w WoW'a! Jeśli jesteś chętny/chętna przyłączyć się do gildii z dobrym progresem (12/14hc) i świetną atmosferą - zapraszamy!

Odwiedź naszą stronę:
LINK

lub napisz do naszych oficerów:
Pulsár, Zajeczyca, Itiit, Krriss, Kyok, Yuané.


permalink wysłany:
Highmaul posprzątane? U nas jeszcze nie całe. Chcesz nam pomóc, stać się częścią zgranej grupy, poczuć jak to jest brać udział w progressie i cieszyć się z każdego killa jakby to był world first? Zapraszamy do Twierdzy na serwerze Vek'nilash!
Poszukujemy graczy sumiennych, wytrwałych i z dużym poczuciem humoru - czeka Was naprawdę przednia zabawa! Szczególnie mile widziani DPS w każdej postaci i healerzy, jednak każdy spec znajdzie u nas swoje miejsce.
Zainteresowany/zainteresowana? Złóż aplikację na naszej stronie:
LINK
lub skontaktuj się w grze z jednym naszych oficerów:
Pulsár, Zajeczyca, Itiit, Yuané, Krriss, Kyok lub Älterego, opowiedz o sobie kilka słów i... baw się dobrze wspólnie z nami!
permalink wysłany:
Zabawa do późnego wieczora, fajne dziewczyny, super atmosfera, darmowe jedzonko i drinki. Brzmi jak reklama świetnego klubu? Tak właśnie wyglądają rajdy w Twierdzy!
Balujemy 4 dni w tygodniu, nasz grupa jest otwarta szczególnie na tanków i DPS, ale każda role i każda klasa znajdzie u nas swoje miejsce. Podium na trzech połączonych serwerach (Eonar, Vek'nilash i Blade's Edge) wciąż w naszym zasięgu!
Chcesz się przyczynić do poprawy naszego miejsca? Skontaktuj się z naszymi oficerami:
Krabella, Alterego, Pulsar, Krriss, Itiit, Kyok, Zajeczyca lub złóż podanie na
LINK

Zapraszamy!
permalink wysłany:
Gildia Twierdza poszukuje gildii oraz graczy niezrzeszonych z różnych serwerów chętnych do wspólnego rajdowania Hellfire Citadel na poziomie mythic. Za nami już 5 bossów.
Każdego chętnego zapraszam do kontaktu w grze (Pulsar, Krriss, Szary, Krabella, Zajeczyca) lub poprzez pw na wowcenter.
permalink wysłany:
W dodatku Legion Twierdza dość mocno się rozrosła. Ale atmosfera pozostała ta sama - śmiechy na rajdach, żarty i dobra zabawa przy wspólnym staraniu o jak najlepsze wyniki. Chcesz się przyłączyć? ZAPRASZAMY!

Pisz do jednego z naszych oficerów: Pulsar, Krriss, Szary, Zajeczyca, lub odwiedź nasze forum:
LINK

Jesteśmy na połączonych realmach Vek'nilash, Blade's Edge, Eonar.
permalink wysłany:
Zdarzyło Wam się kiedyś w życiu zabić duszę planety? Nie? To zapraszamy do Twierdzy - u nas takie atrakcje na porządku dziennym.
Progres postępuje, ale wkrótce może przystopować, bo 20 ludzi czasem ciężko zebrać. Możesz nam w tym pomóc i z miejsca stać się członkiem progresującej grupy, w której śmiech i dobra atmosfera to podstawa!
Co więcej - Twierdza to nie tylko rajdy i WoW - to społeczność, która chętnie organizuje mniejsze spotkania, a w okresie wakacyjnym duży zlot, gramy w Diablo, Overwatcha i gry nie związane z Blizzardem, jesteśmy bardzo otwarci na nowych ludzi.
Zapraszamy wszystkie klasy!

Masz pytania? Napisz in-game do Pulsar, Krriss, Szary lub Zajeczyca. Możesz też skontaktować sie przez battletaga:
Szary#21976, mirek#1607.

Jesteśmy na połączonych realmach Vek'nilash, Blade's Edge, Eonar.