WoWCenter.pl
Ryba zdobył Dread Gladiator's Badge.     
Something zabił Warlord Blackhand (Mythic Blackrock Foundry) po raz 8.     
Foster93 zabił Yazma (Normal Atal'Dazar) po raz 5.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
BobeR zdobył osiągnięcie Deadmines.     
MakaO zdobył osiągnięcie The Captain's Booty.     
Targot zdobył Golden Empire Signet.     
Privian spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
w0y7a5 zdobył Mythic Keystone.     
elwow zabił Zul, Reborn (Normal Uldir) po raz 3.     
Hrafnior zabił Kael'thas Sunstrider po raz 1.     
Vampyr78 zabił Nexus-Prince Shaffar po raz 1.     
Evelkaxxmysz spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
basel1 zdobył osiągnięcie Mythic: Tol Dagor.     
Gadzet24 zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 3.     
Mick88 spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Olsa zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Normal Uldir) po raz 2.     
Dwiga zdobył Spearfisher's Band.     

[H] Twierdza - Vek'nilash (PVE)

permalink wysłany:
Twierdza to polska gildia grająca na serwerze Vek'nilash. Nie nastawiamy się na hardcorowy progres, ale wśród nas znajdziesz pasjonatów zarówno rajdowania w wersji light jak i grupę progresującą. Mamy bogatą sekcję socjal, chętnie robimy starsze rajdy, są u nas zbieracze achievment'ów, zapaleni maniacy BG, aren, qestowania, a nawet łowienia rybek.

Niezwykłość naszej gildii polega nie tylko na umiejętności połączenia real life z dobrym progresem (DS 8/8 hc), ale też na niepowtarzalnej, przyjaznej atmosferze. Rajdujemy kiedy mamy na to czas (no co? Mamy swoje życie oprócz WoW. Dzieci, żony, mężów czy kochanków/ki), na ogół w godzinach 20-23.

Co do samej gildii: Twierdza pierwotnie powstała na serverze Hellfire, jednak ze względu na brak możliwości zorganizowania się w jedną grupę wynikający z antagonizmów między polskim graczami, jak i małej ilości polaków chętnych do wspólnego rajdowania skorzystaliśmy z FCM i przenieśliśmy się na świeży wówczas Vek'nilash.
Bogatsi w doświadczenia powoli i systematycznie pięliśmy się w górę w rankingu istniejących tu gildii, a dzięki przyjaźniom, które zawarliśmy przez lata grania w WoW'a (nie jesteśmy bowiem nowicjuszami:D ) udało się nam ściągnąć do nas dojrzałych, doświadczonych i zdolnych graczy.
Jednak wciąż nam mało! Przybyliśmy na ziemie tajemniczej Pandarii i z chęcią wspólnie bierzemy udział w wyzwaniach, które stawia przed nami nowy dodatek. Jest to świetna okazja by zdobyć kilka Realm First achievment'ów - osiągnięć które już od FL są w naszym zasięgu.

Jeśli chcesz współtworzyć naszą małą społeczność, pomóc nam budować jednolitą gildię z dobrym progresem, ale przede wszystkim z dobrą atmosferą, to napisz do naszego GM'a Krowodzwiedzia lub jednego z oficerów:
Silvans, Khamira, Kyok, Zajeczyca.

Możesz też złożyć podanie bezpośrednio na naszej stronie:
twierdza.guildlaunch.com

permalink wysłany:
Jak było przewidziane i obiecane - Twierdza walczy o prym na Vek'nilas! Obecnie jesteśmy drugą gildią na serwerze - przyłącz się i stań się współtwórcą naszych sukcesów!

Rekrutacja otwarta - zapraszamy:
twierdza.wowstead.com
permalink wysłany:
Zarówno pierwsza jak i druga grupa rajdowa poszukuje pilnie wzmocnienia w postaci healerów i dps'ów (tankowie również znajdą u nas swoje miejsce, ale wiadomo - na wielu bossach wystarczy jeden, więc posiadanie offspecu wskazane). Zapraszamy do składania podań na:

LINK

Wszystkich zainteresowanych i mających pytania zachęcam do kontaktu w grze - piszcie do Silvans/Krowodzwiedz/Khamira/Griks/Faith/Zajeczyca, lub na PM do mnie.
permalink wysłany:
Z nowym patchem Twierdza ma realne szanse na robienie rajdów 25 man (lub 2x 10 man z równym progresem). Zapraszamy do wspólnej gry i walki o prym na Vek'nilash!

Kontakt w grze: Silvans, Kyok, Diesirae, Zajeczyca
permalink wysłany:
Twierdza wciąż twardo trzyma się w czołówce gildii na serwerze Vek'nilash. Przyłącz się i stań się częścią naszej grupy rajdowej!
Co więcej rozwinęliśmy naszą sekcję pvp - jesteśmy obecnie najlepszą gildią pvp na serwerze i regularnie robimy wspólne RBG.
Jesteśmy gildią bardzo chętnie wybieraną przez osoby przenoszące postacie między serwerami, mamy też sporo nowych graczy, z którymi możesz wspólnie wylevelować postać i zagłębić się w tajniki gry:)

Nie czekaj, zgłoś się do naszych oficerów:
Dekacz, Silvans, Kyok, Zajeczyca
lub złóż podanie na naszej stronie
twierdza.wowstead.com
permalink wysłany:
Patch 5.4 zbliża się wielkimi krokami! Chętny/chętna rozpocząć go z nową, pełną zapału, optymizmu, dobrego humoru i żadną sukcesów grupą rajdową? Odwiedź http://twierdza.guildlaunch....
Więcej informacji u naszego GM'a Silvans'a lub oficerów: Kyok, Szarejd, Sheinn, Zajeczyca. ZAPRASZAMY!
permalink wysłany:
To była moja pierwsza gildia w WoWie :) Pamiętam jak grałem moim Taurenem Shamanem (WoTLK) i przyszedłem do TB nie wiedząc o co chodzi. Spotkałem tam Trolla z waszej gildii, który pomógł mi zrozumieć mniej więcej co i jak oraz dodał mnie do waszej gildii.
permalink wysłany:
Miło nam, że nas dobrze wspominasz. W razie nudy - pisz, zapraszamy:)

Tymczasem Twierdza wytrwale i z sumiennością robi porządki w Orgrimmar, na chwilę obecną nasz progres to 4/14 hc. Grupa RBG również kwitnie, obecnie spotykając się w soboty i poniedziałki.
Jesteśmy też poważnie zainteresowani zmianami proponowanymi w następnym dodatku. Nie zamierzamy poprzestać na poziomie normal/hc - poziom Mythic jest tym, co nas najbardziej interesuje. Ciebie też? Świetnie się składa! Dołącz do nas już dziś, stań się jednym ze stałych członków swojej grupy rajdowej i z impetem rozpocznij swoją przygodę w Warlords of Draenor z Twierdzą!

Odwiedź nasze forum:
LINK

możesz też w grze porozmawiać z jednym z naszych oficerów:
Szarejd, Kyok, Krowodzwiedz, Sheinn, Zajeczyca lub GM'em Silvans.
permalink wysłany:
Grupa druga gromadzi siły. Póki co mają za sobą 4 bossy na normalu. Ale - kochani! - w takiej atmosferze to czysta frajda rajdować :):) Są zdolni, sympatyczni, głodni sukcesu i... szukają wzmocnienia! Zarówno healerzy, dps'i i tank znajdą tu miejsce. I tylko czekać, aż przeskoczą grupę pierwszą (7/14hc).
A każdy, kto chce zobaczyć stare rajdy, pograć pvp, czy po prostu popisać głupoty na gildyjnym czacie z rodakami podczas robienia questów czy pet battles też znajdzie u nas coś dla siebie ;)

Zapraszamy na naszą stronę:
twierdza.guildlaunch.com

W razie pytań napisz do naszych oficerów:
Kyok, Szarejd, Sheinn, Khamira, Krowodzwiedz, Teeat, Zajeczyca lub GM'a Silvans.
permalink wysłany:
Warlords of Draenor zbliża się wielkimi krokami, a z nim nowe instancje, nowe lore i nowe RAJDY!! Pomimo potwornie długiego patcha SoO naszej gildii nie zmogła nuda i na bardzo słabo zaludnionym serwerze wciąż dawaliśmy sobie świetnie radę. Dlaczego? Bo z nami po prostu chce się grać w WoW'a! Jeśli jesteś chętny/chętna przyłączyć się do gildii z dobrym progresem (12/14hc) i świetną atmosferą - zapraszamy!

Odwiedź naszą stronę:
LINK

lub napisz do naszych oficerów:
Pulsár, Zajeczyca, Itiit, Krriss, Kyok, Yuané.


permalink wysłany:
Highmaul posprzątane? U nas jeszcze nie całe. Chcesz nam pomóc, stać się częścią zgranej grupy, poczuć jak to jest brać udział w progressie i cieszyć się z każdego killa jakby to był world first? Zapraszamy do Twierdzy na serwerze Vek'nilash!
Poszukujemy graczy sumiennych, wytrwałych i z dużym poczuciem humoru - czeka Was naprawdę przednia zabawa! Szczególnie mile widziani DPS w każdej postaci i healerzy, jednak każdy spec znajdzie u nas swoje miejsce.
Zainteresowany/zainteresowana? Złóż aplikację na naszej stronie:
LINK
lub skontaktuj się w grze z jednym naszych oficerów:
Pulsár, Zajeczyca, Itiit, Yuané, Krriss, Kyok lub Älterego, opowiedz o sobie kilka słów i... baw się dobrze wspólnie z nami!
permalink wysłany:
Zabawa do późnego wieczora, fajne dziewczyny, super atmosfera, darmowe jedzonko i drinki. Brzmi jak reklama świetnego klubu? Tak właśnie wyglądają rajdy w Twierdzy!
Balujemy 4 dni w tygodniu, nasz grupa jest otwarta szczególnie na tanków i DPS, ale każda role i każda klasa znajdzie u nas swoje miejsce. Podium na trzech połączonych serwerach (Eonar, Vek'nilash i Blade's Edge) wciąż w naszym zasięgu!
Chcesz się przyczynić do poprawy naszego miejsca? Skontaktuj się z naszymi oficerami:
Krabella, Alterego, Pulsar, Krriss, Itiit, Kyok, Zajeczyca lub złóż podanie na
LINK

Zapraszamy!
permalink wysłany:
Gildia Twierdza poszukuje gildii oraz graczy niezrzeszonych z różnych serwerów chętnych do wspólnego rajdowania Hellfire Citadel na poziomie mythic. Za nami już 5 bossów.
Każdego chętnego zapraszam do kontaktu w grze (Pulsar, Krriss, Szary, Krabella, Zajeczyca) lub poprzez pw na wowcenter.
permalink wysłany:
W dodatku Legion Twierdza dość mocno się rozrosła. Ale atmosfera pozostała ta sama - śmiechy na rajdach, żarty i dobra zabawa przy wspólnym staraniu o jak najlepsze wyniki. Chcesz się przyłączyć? ZAPRASZAMY!

Pisz do jednego z naszych oficerów: Pulsar, Krriss, Szary, Zajeczyca, lub odwiedź nasze forum:
LINK

Jesteśmy na połączonych realmach Vek'nilash, Blade's Edge, Eonar.
permalink wysłany:
Zdarzyło Wam się kiedyś w życiu zabić duszę planety? Nie? To zapraszamy do Twierdzy - u nas takie atrakcje na porządku dziennym.
Progres postępuje, ale wkrótce może przystopować, bo 20 ludzi czasem ciężko zebrać. Możesz nam w tym pomóc i z miejsca stać się członkiem progresującej grupy, w której śmiech i dobra atmosfera to podstawa!
Co więcej - Twierdza to nie tylko rajdy i WoW - to społeczność, która chętnie organizuje mniejsze spotkania, a w okresie wakacyjnym duży zlot, gramy w Diablo, Overwatcha i gry nie związane z Blizzardem, jesteśmy bardzo otwarci na nowych ludzi.
Zapraszamy wszystkie klasy!

Masz pytania? Napisz in-game do Pulsar, Krriss, Szary lub Zajeczyca. Możesz też skontaktować sie przez battletaga:
Szary#21976, mirek#1607.

Jesteśmy na połączonych realmach Vek'nilash, Blade's Edge, Eonar.