WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

World of Warcraft: Cataclysm

  Egze
permalink wysłany:
WOW2 nigdy nie powstanie cataclysm wprowadza takie zmiany jak prawie nowa gra wiec... poprostu z każdym dodatkiem będą dawać nowe rzeczy + to co zawsze + lepsza grafika jak z każdym dodatkiem będą poprawiać to wow będzie zawsze o 2 lata za obecną generacją dziś jest 2 lata w tyle i w 2020 też będzie, pewnie będą nawet modele postaci poprawiać :) zwyczajnie za pare lat wow będzie ładniejszy, wiekszy, lepszy - zobaczcie Stormwind TBC a Stormwind Cata (ładniejsze tekstury, wieksze miasto, ładniejsze miasto)

Kończący sie zapas bosów - to jest NIC jak blizz będzie miał kaprysa to coś wymyślą nawet od ręki np. Garrosh po powstaniu przeciw niemu ucieka do Deathwinga ten nadaje mu pare nowych mocy, Garrosh służy deathwingowi równoczesnie knując jak pozyskać większą moc, gdy deathwing umiera Garrosh ucieka do outladnu gdzie tworzy swoją armie oraz pozyskuje demoniczną forme. Nowy boss gotowy.
permalink wysłany:
Prawda, poza tym kierując się dawnym planem rozszerzeń pozostał jeszcze Emerald Dream set i Legion set ( ED i dawny świat Draenei wraz z Sargerasem). Ale tak jak już wspomniał kolega wyżej, WoW nie skończy się: po wydaniu ostatniego dodatku będą po prostu dodawać do gry co raz nowsze patche a jakby i to się skończyło to zrobią Warcrafta IV Patrząc jednak na konkurencję, żywotność WoW'a można określić na następne 10 lat.

Aha i jeszcze jedna sprawa odnośnie Elune: był spór oto kim naprawdę jest bogini Nocnych Elfów. Jako potwierdzenie mojej tezy, zamieszczam adres strony z zdjęciem i artykułem
Spoiler (pokażukryj)
This is ten percent luck,
Twenty percent skill,
Fifteen percent concentrated power of will,
Five percent pleasure,
Fifty percent pain,
And a hundred percent reason to remember the name!

http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/zarowapl.png
permalink wysłany:
Przecież Blizzard ma w planach jeszcze swoje nowe mmo,więc WoW'a będzie musiał chociaż trochę udupić żeby to nowe mmo nie musiało z nim konkurować.Stawiam że zwyczajnie przestaną robić content patche i wydawać dodatki.Na 10 lat bym nie liczył,chociaż konkurencja jest raczej żałosna.
Boże co za żal.

LINK
permalink wysłany:
omg bad do usuniecia
  Egze
permalink wysłany:
neko naprawde myslisz że World of Starcraft będzie kolidował z World of Warcraft ? jestem prawie pewien że to coś z starcrafta przecierz konkurencji sobie sami nie zrobią głupi nie są.

Info z 2007

póki co nie są przewidziane prace nad tym tytułem w najbliższej przyszłości. Chociaż Metzen przyznał że jakiś czas temu były prowadzone rozmowy na temat WoSa, to nie padły konkretne decyzje. I tak pozostało. Pozostaje nam więc czekanie na drugi dodatek do WoWa.
permalink wysłany:
Właściwie to miało być całkiem nowe uniwersum,a WoW i tak musi się kiedyś skończyć,to nie Moda na Sukces.
Boże co za żal.

LINK
permalink wysłany:
Poki beda gracze placili za konta.. wow sie nie skonczy.. to tak jakbys odcial sie od rzeki w ktorej zamiast wody plywaja dolary .. bez sensu zupelnie.. drugie MMO?? po cholere jak ta marka sie dobrze sprzedaje.. trafili z wowem w 10 ... wow.. potrwa jeszcze dlugie lata.. a serwerow na bank nie wylacza.. bo po co sie odcinac od kasy ..
permalink wysłany:
Wiesz że ja nie spekulowałem,tylko Blizzard sam zapowiedział drugie mmo i w dodatku niedawno potwierdził że wciąż powstaje?
Wiesz że nikt nie mówił o tym że WoW się skończy?
Boże co za żal.

LINK
  Egze
permalink wysłany:
Skończyć sie skończy ale wątpie żebyś ty czy ja tego doczekał tak długo jak ludzie będą grać w wowa tak długo będzie istniał tu chodzi o kase kase i jeszcze raz KASE wiesz że 70% (!!) dochodów firmy Activision Blizzard to dochody z WoW? Przy czym warto dodać że Modern Warfare 2 Activision osiągneło rekordy sprzedarzy w branży a sama firma zarobiła na nim na czysto 2 milirardy $ w dodatku guitar hero i wiele innych gier to tylko 30% dochodów! gdybyś znalazł na podwórku dziure w ziemi z krótej cudownie wyskakują dolary to byś ją zasypał??

Co do nowego MMO pewnie niech powstaje jak będzie tak dobre i rewolucyje jak WoW

Wiesz że ja nie spekulowałem,tylko Blizzard sam zapowiedział drugie mmo i w dodatku niedawno potwierdził że wciąż powstaje?

eeeee... a ktoś temu zaprzeczał??


Ale "troche" zchodzimy z tematu

Jak myslicie przy patchach Cataclysmu pojawi sie stolica trolli : >> ?
permalink wysłany:
Pisał jakby zaprzeczał,przynajmniej ja tak pomyślałem.

A w Catakliźmie chyba miała pojawić się nowa stolica dla Trolli albo chociaż Trolle miał zaczynać w nowym miejscu.Nowa stolica była by całkiem logiczna,bo w końcu Wódz Garry wykopał ich z Orrgrimaru.

W Cata jeśli chodzi o lore to najbardziej nie podoba mi się
Spoiler (pokażukryj)
brak Med'ana.Bo skoro Azeroth się rozpada to Strażnicy Tirisfall raczej powinni się tym zająć.
Boże co za żal.

LINK
permalink wysłany:
Pamientaj tylko, że Arthas nie wiedział, że stanie się królem Lichem na początku, może to da jakąś przewagę Bolvarowi i uda mu się ciągle trzymać nad nim kontrole, bo wątpię żeby Blizz chciał powrócić do niego. Jest Emerald Dream i kilka innych fajnych żeczy jakie mogą powstać, pytanie tylko, czy Blizzard zdecyduje się nam dać nową Hero CLasse lub nowe rasy :) jeśli Thrall poleciał ogarnąć Mealstorm, to nie będzie zadowolony postawą Garrosha po powrocie :) może być jeszcze ze Garrosh się zbuntuje Thrall wypowie mu wojnę, z Orcami których zgromadził :) czyli my xD
Hunter 80
Shaman 80
Warrior 80
Death Knight 72
Druid 80
http://www.zetbit.com/sig-2004574.jpg
  Egze
permalink wysłany:
Thrall pewnie będzie
Spoiler (pokażukryj)
nowym strażnikiem więc nie pojawi sie przez najbliższe 1000lat. Nowym wodzem będzie pewnie Vol'jin który sam powiedział do Garrosha: Pewnego dnia przybędę by zakończyć twoje rządy, szybko i po cichu... gdy nadejdzie ten dzień, kiedy zaleje cie krew będziesz wiedział dokładnie kto wystrzelił strzałe która przeszyła twe serce.*SPOILERY
LINK

btw. jakim cudem można sie dostać do emerald dream?

LINK
permalink wysłany:
Jeśli chodzi Ci o tego strażnika-wybrańca
Spoiler (pokażukryj)
to taki już jest.Jego wybranie i powstanie nowego zakonu było gdzieś w ostatnich numerach WoWowwego komiksu.
Thrall dostał zaproszenie do nowego zakonu ale je odrzucił bo akurat wtedy musiał jechać do Northrend,na wojnę.
Boże co za żal.

LINK
permalink wysłany:
Możliwe ze ktoś odgrzebał pliki z ED w grze. Na początku WoWa w jego plikach były już robocze nazwy wszystkich dodatków.
A co do zakończenia WoWa to ja mam taka teorie, ze pewnie za ileś tam lat zmniejsza ilość serwerów o 70% i sprzedadzą licencje dla jakiejś malej Koreańskiej firemki, która zajmie się WoWem.
A co do nowego MMO, to jest już pewne, ze będzie to na podstawie Starcrafta? Ja mam nadzieje, ze zrobią Diablowe MMO :D.
wysłane po 8 minutach:PS. Nie wiem czy to było już powiedziane ale podobno ostatnim dodatkiem ma być Elemental Plane, czyli jak nazwa wskazuje, Azerothem zawładną żywiołaki natury.
Sześćset sześćdziesiąt sześć miliardów sześćset sześćdziesiąt sześć milionów sześćset sześćdziesiąt sześc tysięcy sześćset sześćdziesiąt sześć przecinek sześćset sześćdziesiąt sześć.
permalink wysłany:
Blizzardowi nie skończą się pomysły na nową fabułę WoW'a. Mają jeszcze w rękawie królową Azsharę, Sargerassa i kilku innych kandydatów na end-game'owych bossów. O starożytnych bogach i tytanach nie wspominając. Emerald Dream nie powinien zostać udostępniony, ponieważ - biorąc pod uwagę historię WoW'a - jest to świat odpoczynku, coś jak raj, w którym spoczywa Cenarius, a w którym również do momentu nadejścia Cataclysmu regeneruje siły i odpoczywa sobie Malfurion Stormrage.