WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

World of Warcraft: Cataclysm

permalink wysłany:
A ja pozwoliłem sobie stworzyć stronę na której będę na bieżąco starał się publikować informacje na temat nowego dodatku. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na :***********

Trzeba było zapytać o pozwolenie na reklamę swojej strony. My również takowe informacje zamierzamy umieszczać - Barondo
permalink wysłany:
Erisdar napisał :
I kto tu ślepy jest?

Cóż każdy się może pomylić :) Rzeczywiście widać jakąś "destrukcję". Ale dlaczego tylko Kalimdor ? Nie wiem co o tym sądzić :]
permalink wysłany:
I dobrze, niech bedzie Kalimdor :) Wedlug mnie niszcza Kalimdor bo EK jest zaa duzie.
http://www.wowcenter.pl/Images/User/Avatars/4639.jpg
  Eleeist
permalink wysłany:
A właśnie. Zapomniałem jeszcze przestrzec przed stronami, które to niby oferują zapis do Alphy (nie będę podawał linku, ale wpiszcie sobie na youtubie "world of warcraft cataclysm alpha signup").

Ja naprawdę nie wiem, jacy idioci i debile nabierają się na coś takiego. Strony wyglądają całkiem prof.es.jonalnie, ale, do cholery, Blizzard nie używa domen z końcówką .tk chociażby

Naprawdę, miałem ubaw po pachy z oglądania tego filmiku...
permalink wysłany:
hahah :) strona baaardzo podobna masz racje. Ale .tk mnie rozwalilo, i to ze na stronie Blizza nic nie ma tylko na jakims youtbuie :DDD
http://www.wowcenter.pl/Images/User/Avatars/4639.jpg
permalink wysłany:
Moim zdaniem to może być racja. Mam pare dowodów na to, że przyszłośc wowa bedzie bardzo podobna:

1. Wiele się słyszy o nowej grze mmo Blizzarda, która zekomo ma sie pojawic za okolo 3 lata. Dodatki wychodza co 2 lata a za niedlugo beda 5 urodziny czyli 1 rok z Wotlk. Czyli za rok dodatek cataclysm, a po 2 latach dodatku zniszczenie azeroth(wyłaczenie serverów).

2. Blizz zaczął bardzo wczesnie przygotowaywac się do zmian, przeciez skoro dodatek jest za rok a juz teraz sa przygotowania do niego to znaczy że wniesie tyle zmian ile w całym wowie nie było. Brak dodania kontynentu pokazuje że blizz nie idzie na łatwizne i naprawde coś szykuje. Onyxia bedzie przerobiona w patchu bo blizz chce sprawdzic jak ludzie zareaguja.

3. Zabicie cairna, garosh władca hordy i zniszczenie kalimdor. To BARDZO logiczne. Widzimy przeciez arogancki zachowania Garosha na argent tournament(ally), w trailerze ulduaru gdzie pokazuje jak bardzo lubi przemoc. Co do zniszczenia kontunentu zobaczcie w jakim miejscu. Okolice thunder bluff(moge sie mylic, ale to sie sami przypatrzcie). A ze garosh pewnie zapragnie władzy to stanie się pupilkiem Azshary i siadzie na tronie.

4. Co do nowych kombinacji ras i klas. Zobaczcie na ewolucje wowa przez te 4 lata. Pre tbc było tak, np:pala tylko leczyl/retri sux, warriorzy żadzili na pvp, arcane mage nie był uzywany prawie wogle. A teraz? Kazdy spec w klasie może robić wszystko tak dobrze jak kazdy inny. Pala tank tankuje wszyzstko, arcane mage nie odbiega od innych itd. Blizzard zmienia grę aby każda postać mogła jak najwięcej zrobic nie tracąc na balansacji. Równierz dual spec jest formą ułatwienia. Każdy może robić co chce. A pozatym chciałbym zobaczyć orka lub taurena warlocka. Zaden z taurenów nie nosi clothów, a na dodatek sa zwiazani fabularnie z natura. A co do undeada huntera pomyślcie o undeadzie prieście w Holy buildzie. Wszytko jest kwestia przywzyczajenia.

5. Dlaczego koniec wowa. W wowie zabilismy juz prawie wszystkich waznych bossów z warcrafta 3, prawda. Za niedlugo ubijamy licha, ktory był główna postacia frozen throne. W ostatnim dodatku blizz prubuje wycisnąć wszystko co zostało w fabule. Nie walczyles z ashara ani deathwingiem, ale szyszales o nich w kampani. Wiesz ze sią i cos tam robia. A co z SARGERASEM, twórca płąnącego legionu. ON BYŁ głównym złym ktory stwarzał największe zagrożenie. Przed nim ucielki draenei do outlandu i z tamtad potem do azeroth. On stworzył z 3 eredarów Archimonda, Kiljadena i Velena(ten był dobry wiec sie nie liczy). To wlasnie kiljaden stworzył scourge (z guldana). Czyli był poteżniejszy od arthasa i guldana razem wziętych. skoro tak to wszyscy wiedzą jakie sunwell było trudne, chcia walczyło się z bossem ktory nie wylazł z portalu do końca. Po sargerasie NIE BEDZIE NICZEGO WIECEJ DO ROBOTY W WOWIE. Świat jaki znamy zostanie ocalony, wszystko bedzie stabilne, nic nie bedzie nikomu zagrażać. Czas się przenieśc do nowego świata, gdzie bedziemy mogli od nowa wszystko ratować. Czas na nową gre blizzarda. czekamy....


A tak dodatkowo, jak ja wyobrażam sobie fabularny koniec wowa( werja wymyślona przezemnie kilka tygodni temu) prosze się nie śmiać. Oczywiście nie uwzględniłem dodatku cataclysm:

Na azeroth napada flota z Starcrafta. Ponieważ horda przymieże i marines gadaja róznymi jezykami nikt nie może się dogadać i nadchodzi wojna. Oczywiście magia nie może dużo zrobić przeciwko wielkim statkom które niczym necropolie scurge lub sterowce goblinów szybuja nad ziemia. Statki rozwalaja wszystkie stolice i miasteczka oraz czyszczą konynenty z życia. Wszyscy ewakuuja się do northrend. Niestety flota przelatuja ocean i po wielkiej bitwie niszczy kirin tor. Oczywiście upada też icecrown citadel, nawet sam król lisz nie umie się obronic. Na szczęscie Rhonin, w ostatniej sekundzie teleportuje wszystkie żywe istoty do outland, jedyne miejsce gdzie marines moga ich nie znaleśc. Nie wiadomo dlaczego, nie da się szybko zniszczyć mocy teleportacyjnych dark portalu i pozostaje nadzieja że wróg szybko go nie odkryje. Niestety, kryjówka zostaje odnaleziona. Nadlatuja marines i w Hellfire peninsula, przymierze i horda połączone w jedno, bronią się w Hellfire citadel, jedynego bezpiecznego miejsca w outland które nadaj się do obrony. Tam z udziałem wszystkich dobrych bohaterów odbywa się ostateczna walka o istnienie mieszkańców Aeroth. Niestety siły magiczne wykorzystane podczas walki są tak potężne, że Outland( i tak juz wcześniej przez magie roztrzaskany) rozrywa się i rozpada, a jego cząsti odlatują we wszsytkich kierunkach. Z bitwy nikt nie uchodzi żywy a ciała poległych do końca końców dryfować będą w Twisted Nether, a jedynym co bedzie im towarzyszyć to wycie Netherdreaków, które poraz kolejny straciły dom...


Ps. Pisałem to wszystko niedokłanie i szybko bo chciałem zeby się wszystko dostało jak naszybciej na forum. Prosze o dużo postów i poważna dyskusję. Co do historyjki to powiedzcie czy wam się podoba i spróbujcie wymyślić własną. Za wszystjie błedy, powtórzenia i niedociągniećia przepraszam i bede je poprawiał a nowe rzeczy dopisywał.
permalink wysłany:
Armir napisał :
1. Wiele się słyszy o nowej grze mmo Blizzarda, która zekomo ma sie pojawic za okolo 3 lata. Dodatki wychodza co 2 lata a za niedlugo beda 5 urodziny czyli 1 rok z Wotlk. Czyli za rok dodatek cataclysm, a po 2 latach dodatku zniszczenie azeroth(wyłaczenie serverów).

I to właśnie jest najdziwniejsze. Jakby tego było mało, parę miesięcy temu Blizzard WYKUPIŁ prawa do witryny o nazwie cataclysm.com ... o ile pamiętam do WotLK'a nie robili żadnych manewrów tego typu.

Armir napisał :
2. Blizz zaczął bardzo wczesnie przygotowaywac się do zmian, przeciez skoro dodatek jest za rok a juz teraz sa przygotowania do niego to znaczy że wniesie tyle zmian ile w całym wowie nie było. Brak dodania kontynentu pokazuje że blizz nie idzie na łatwizne i naprawde coś szykuje. Onyxia bedzie przerobiona w patchu bo blizz chce sprawdzic jak ludzie zareaguja.
Blizzard już od roku zapowiadał możliwość dużych zmian w całym Azeroth, głównym tego powodem były narzekania graczy na brak możliwości latania w Kalimdorze i EK.

Armir napisał :
3. Zabicie cairna, garhsh władca hordy i zniszczenie kalimdor. To BARDZO logiczne. Widzimy przeciez arogancki zachowania Garosha na argent tournament(ally), w trailerze ulduaru gdzie pokazuje jak bardzo lubi przemoc. Co do zniszczenia kontunentu zobaczcie w jakim miejscu. Okolice thunder bluff(moge sie mylic, ale to sie sami przypatrzcie). A ze garosh pewnie zapragnie władzy to stanie się pupilkiem Azshary i siadzie na tronie.
Tak, to prawda... Garosh pokazuje swoją prawdziwą twarz, ale zwróćcie uwagę że jakby nie Krew Demona to cały klan Wojennej Pieśni mógłby lizać innym pięty... Może Blizzard pójdzie w tym kierunku. Byćmoże Azshara znajdzie sposób aby odnowić klątwę?

Kontynent ( przynajmniej dla mnie ) wygląda jakby jakaś fala ( prawdopodobnie z Maelstorm'u, gdzie przebywa Azshara) zniszczyła Durotar, Barrens oraz Część Mulgore.

Teraz czas na moje domysły:
Klątwa Demona odradza się w klanie Wojennej Pieśni, który postanawia przejąć władzę nad Hordą. Nowa Rada Cieni wybiera na Strażnika Tirisfal - Thrall'a. ( to wydaje mi się bardzo naciągane, bo niby jak mieliby przenieść moce strażnika z Medivh'a? On od dawna nie żyje). Azshara w końcu odzyskuje całkowitą władzę w głębinach Maelstorm'u po czym, dowiadując się o rozłamie w Hordzie, atakuje. Mówiąc o rozłamie chodzi mi o taką sytuację:
Garosh, znany ze swego złego podejścia do Przymierza, wydaje im wojnę, Cairne się temu przeciwstawia, nie uznaje Garosh'a za przywódcę... Garoshowi się to nie podoba, zabija Carina, po czym już nic nie stoi na przeszkodzie aby objął władzę.

Armir napisał :
4. Co do nowych kombinacji ras i klas. Zobaczcie na ewolucje wowa przez te 4 lata. Pre tbc było tak, np:pala tylko leczyl/retri sux, warriorzy żadzili na pvp, arcane mage nie był uzywany prawie wogle. A teraz? Kazdy spec w klasie może robić wszystko tak dobrze jak kazdy inny. Pala tank tankuje wszyzstko, arcane mage nie odbiega od innych itd. Blizzard zmienia grę aby każda postać mogła jak najwięcej zrobic nie tracąc na balansacji. Równierz dual spec jest formą ułatwienia. Każdy może robić co chce. A pozatym chciałbym zobaczyć orka lub taurena warlocka. Zaden z taurenów nie nosi clothów, a na dodatek sa zwiazani fabularnie z natura. A co do undeada huntera pomyślcie o undeadzie prieście w Holy buildzie. Wszytko jest kwestia przywzyczajenia.

Całe zamieszanie na temat tych klas wydaje mi się śmieszne. Tauren Palladyn ? Dwarf Shaman ? O ile pamiętam Krasnoludzi nie mieli nigdy styczności z magią, a tym bardziej z szamanizmem ( który wywodzi się z magii natury)

Taurena Palladyna można jeszcze wytłumaczyć: Po fali uderzeniowej niszczącej większość terenów Mulgore i śmierci Cairne z ręci Garosh'a taureni, po części zmuszeni, zaczeli czcić Światłość... Jednak dalej trudno wyobrazić sobie Świętą Krowę.

Armir napisał :
5. Dlaczego koniec wowa. W wowie zabilismy juz prawie wszystkich waznych bossów z warcrafta 3, prawda. Za niedlugo ubijamy licha, ktory był główna postacia frozen throne. W ostatnim dodatku blizz prubuje wycisnąć wszystko co zostało w fabule. Nie walczyles z ashara ani deathwingiem, ale szyszales o nich w kampani. Wiesz ze sią i cos tam robia. A co z SARGERASEM, twórca płąnącego legionu. ON BYŁ głównym złym ktory stwarzał największe zagrożenie. Przed nim ucielki draenei do outlandu i z tamtad potem do azeroth. On stworzył z 3 eredarów Archimonda, Kiljadena i Velena(ten był dobry wiec sie nie liczy). To wlasnie kiljaden stworzył scourge (z guldana). Czyli był poteżniejszy od arthasa i guldana razem wziętych. skoro tak to wszyscy wiedzą jakie sunwell było trudne, chcia walczyło się z bossem ktory nie wylazł z portalu do końca. Po sargerasie NIE BEDZIE NICZEGO WIECEJ DO ROBOTY W WOWIE. Świat jaki znamy zostanie ocalony, wszystko bedzie stabilne, nic nie bedzie nikomu zagrażać. Czas się przenieśc do nowego świata, gdzie bedziemy mogli od nowa wszystko ratować. Czas na nową gre blizzarda. czekamy....

Czytałeś książki ?
No ale tak, zostaje jeszcze: Sargeras,
Nie wyjaśniła się jeszcze sprawa Infinite Dragonflight oraz ich domniemanego przywódcy - Nozdormu.
Możliwe też że po patchu 3.2.2 - zmiana Onyxi pociągnie za sobą jej ojca - Neltharion zawsze mówił że powróci :D
Nie zapominajmy także o Grim Batolu, sam Blizzard opisywał, że będzie to najbardziej High-endowa instancja raidowa.


Co do inwazji Stracraft'a na Warcraft... jakoś mi to strasznie naciąganie śmierdzi


Pozdrawiam ~
http://i.imgur.com/CEDw2av.pnglast.fm
permalink wysłany:
Nie nie czytałem ksiązek :)
Powiedz coś więcej o tym grim batol, neltharione oraz Nozdormu.
Hej czy ty mówisz o tym Grim Batol w Wetlands???
Przeciez te smoki co tam sa to też są w Feralas, Hiniterlands i jeszcze pewnie w jakims 1 miejscu o ile pamietam. A tak wogle to co ze smokami, straznikami portali w Duskwood i Ashenval. Oni zniknęli.
permalink wysłany:
Mysle ze napewno twordcy wowa cos wymysla jakis bossow czy cos. Niemozliwe zeby zamkneli biznes bo jest zabardzo przychodzowy :) dopiero zamknal servery jak gracze odejda.
http://www.wowcenter.pl/Images/User/Avatars/4639.jpg
  Eleeist
permalink wysłany:
Powiem tak - jeżeli te nowe MMO będzie lepsze od WoWa (w co szczerze wątpię), to niech sobie zamykają, dając np. kilka miesięcy darmowej gry dla ludzi grających w WoWa.
permalink wysłany:
Armir napisał :
Powiedz coś więcej o tym grim batol, neltharione oraz Nozdormu.
Hej czy ty mówisz o tym Grim Batol w Wetlands???
Przeciez te smoki co tam sa to też są w Feralas, Hiniterlands i jeszcze pewnie w jakims 1 miejscu o ile pamietam. A tak wogle to co ze smokami, straznikami portali w Duskwood i Ashenval. Oni zniknęli.


No więc tak, zacznę może od Nozdormu.

Nozdormu - założyciel Caverns of Time oraz Bronze Dragonflight, o ile pamiętam, po wojnie starożytnych zniknął ze swojej siedziby w Jaskiniach Czasu i nikt go nie widział aż do pojawienia się WotLK.
W instancjach Caverns of Time możemy znaleźć wysłanników Infinite Dragonflight...
( występują w każdej instancji CoT, za wyjątkiem Bitwy o Górę Hyjal.)

Po wyjściu dodatku WotLK, w Dragonblight, gdzie znajduje się siedziba Alexstraszy ( Aspektu Życia ) otrzymujemy misję aby zbadać Bronze Dragonshrine, gdzie Chromie każe nam zdemaskować prawdziwego przywódcę Infinite Dragonflight. Nagle pod koniec misji, w miejscu gdzie walczyly Bronze Dragonflight Drake i Infinite Dragonflight drake, pojawia się Nozdormu... Chromie mówi coś w stylu " To nie możliwe.. blabla".

Kolejnym dowodem jest to iż Nozdormu dowodzi Infinit'ami jest to iż w Trylogii " Wojna Starożytnych" Richard'a Knaak'a, rozmawiając z Korialstrasz'em ( Korialstrasz to smocze imię, jako mag znany jest jako Krasus) wymawia kwestię w stylu: " Przepraszam Cię za czyny które dokonam w przyszłości". Nie pamiętam jak to dokładnie było, postaram się pożyczyć od kolegi książkę i odszukac ten cytat.

Neltharion, alias Deathwing - ojciec Onyxii. Początkowo był jednym z Smoczych Aspektów, a także przywódcą Black Dragonflight. Podczas Wojny Starożytnych jego umysł został spaczony przez Starych Bogów, po czym przybrał imię Deathwing, oraz skradł część mocy pozostałych smoczych aspektów i zamknął je w Duszy Demona.

Przez wiele lat, Deathwing ukrywał się pod postacią Lord'a Daval Prestor w Stormwind, gdzie starał się przyczynić do zagłady Przymierza. Jednakże (i tutaj znów odsyłam do książki) w Dniu Smoka zostaje on zdemaskowany przez Krasus'a (wspomnianego wcześniej)...
Po ucieczce z Stormwind, dochodzi do walki z pozostałymi Smoczymi Aspektami, podczas której jego Dusza Demona ulega zniszczeniu.

Po zniszczeniu Duszy Demona, która była źródłem największej mocy Deathing'a ukrył się on (prawdopodobnie) w Grim Batol'u, gdzie pracuje nad stworzeniem najpotężniejszej rasy smoków: Twilight Dragonflight.


Grim Batol - znajduje się, tak jak to trafnie określił Armir we wschodniej części Wetland's. Jednakże smoki, o których mówisz są tylko strażnikami strzegącymi wejścia.

Sam Grim Batol jest twierdzą położoną w masywie górskim.

W okresie Pierwszej Wielkiej Wojny, walczyły tam ze sobą siły przymierza ( Grim Batol uległ wtedy dużym zniszczeniom)
Podczas Drugiej Wojny, Grim Batol stanowił główną siedzibę Orków. Przetrzymywali tam oni Alexstraszę ( Aspekt Życia, Przywódczynię Red Dragonflight) aby tworzyła ona dla nich niezliczone hordy ( ) Smoków, które Orkowie wykorzystywali do tworzenia Smoczych Jeźdzców.
Jednakże Rhonin - dzielny, młody mag z Kirin Tor'u dowiedziawszy się gdzie przetrzymywana jest Królowa Smoków, postanowił ją uwolnić. Alexstrasza po oswobodzeniu jej z rąk Rhonin'a, zemściła się na całym klanie Orków, ktorzy ją więźili. Nikt nie przeżył.

Grim Batol, domniemanie stał pusty, do czasu ucieczki Deathwing'a z Stormwind. Tam właśnie znalazł schronienie po poniesionej porażce z rąk pozostałych Aspektów. I jak myślę, właśnie dlatego wejścia do twierdzy pilnują Red Dragonflight - sługusy Alexstraszy. Alexstrasza boi się aby Deathwing, jej dawny kompan, znów nie zaatakował.

Pozdrawiam~
http://i.imgur.com/CEDw2av.pnglast.fm
permalink wysłany:
No wlasnie, wedlug mnei Blizzard powiinien zrobic w najblizszym czasie, ze ejsli ktos juz gra np. 2 lata to ma tansze prepaidy. Albo ze trzeba wykupic 12miesiecy gry a potem free ;)
http://www.wowcenter.pl/Images/User/Avatars/4639.jpg
  Eleeist
permalink wysłany:
Teraz wychodzi takie nowe MMO Chapmions Online, i można tam, zamiast płacić miesięczny abonament, wykupić dożywotni za ok. 100 euro.
permalink wysłany:
O ile pamiętam jeszcze jest taki przedmiot jak Czaszka Gul'dana ;D. A więc może jacyś Warlockowie wk****li się na Ilka i zakosili mu czaszkę. Znając magie Locków to jakimś cudem, poświęcili jakiegoś orka do rytuału i przyzwali go ;D. Gul'dan wkurzając się wyssał jakiemuś drutowi moc i zaczął szpanować niszcząc Kalimdor, Azshara widząc to przyszła mu z wizytą prosząc o "Full Control" na nagi. Wspólnie zaczynają niszczyć wszystko co popadnie... ;D
2 sprawa ( co do Thralla) Malfurion przybył do Azeroth, mianować Thralla strażnikiem Tiristfall. Wiedząc że nie ma skąd wziąść magii dla Thralla, Malfurion Stormrage Udał się do wieży Kharazan obok które znajdowała się mogiła Medivh'a. Furion odkopał jego szczątki i udał się do Moonglade, gdzie miał odbywać się rytuał strażnika. Resztka druidów pazura transformowało się w ptaki i polecieli na środek Maelstormu. Przy pomocy magi wyczarowali korzenie na których mogli stanąć. Odprawiając rytuał odnaleźli grobowiec matki Medivh'a - Aegwynn. Jej szczątki też zabrano. Malfurion stwierdził że nie potrzebna jamu i jego resztkom druidów ich moc. Thrall dostał ich moce a w połączeniu tej magii otworzył się portal... Wyszły z niego kluczowe postacie diablo (Diablo, Baal, Mephisto, i wiele innych zarówno dobrych jak i złych postaci) Thrall pokonał wszystkie złe potwory i wyssał im energie - z tymi 2 było odwrotnie - dobrowolnie oddali moc. Thrall po rytuale, z nowymi mocami, dowiedział się o ataku na Orgrimmar... Dalej już wiadomo jak potoczyła się bitwa pomiędzy ((rangi Thralla) Gladiatorem, Shamanem, Wodzem, a teraz najpotężniejszym magiem i Ostatnim ostatnim strażnikiem Tiristfall. Dlatego są takie zniszczenia, ale to wszystko działo się w innym świecie gdyż przy rytuale Furion dal zapalic swoją "Fajke Pokoju" (którą wykorzystywał do ED) ;D bo pomylił ją sobie z fajka strażnika. Thrall wstał i popatrzył na wszystkich myśląc - wtedy dopiero uświadomił sobie ze wszystko działo się we śnie)... Niestety - bolał go tyłek a druidzi szponów w formie misiów patrzyli się na niego z uśmiechem ;D...
For the Horde, bracia Taureni!
Plz Wejdźcie w ten link : LINK a bardzo mnie wspomożecie :)
permalink wysłany:
Szczerze wątpię aby Blizzard zamknął servery, bal by się ryzyka z tym związanego. A co jeśli do jego nowej gry przeniosłoby się 5, a nie 11 mln graczy? Chciałbym aby Blizzard stworzył nowa fabule do WoWa. Co z tego ze już wszystko z WarCrafta się wyczerpało? Niech w nowym dodatku życie toczy się normalnie i niech po pewnym czasie Azeroth zostanie zaatakowany przez jakaś tajemniczą rasę...ble ble ble.
Sześćset sześćdziesiąt sześć miliardów sześćset sześćdziesiąt sześć milionów sześćset sześćdziesiąt sześc tysięcy sześćset sześćdziesiąt sześć przecinek sześćset sześćdziesiąt sześć.