WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Koniec sezonu 10 oraz patch 4.3 w listopadzie!

  tomek
permalink wysłany:
Yep.

Tak jest. Wedle poniższej informacji:

Arena and Rated Battleground Season 10 is scheduled to end as early as November 15. At that point we will determine who is eligible for the end-of-season rewards, a process that should take approximately one week. It’s very important for players who feel that they may be eligible for Arena titles and/or the Vicious Gladiator’s Twilight Drake to refrain from transferring their characters to another realm or faction until after Season 10 ends. During the break between seasons, all Rated Battleground and Arena matches will be unavailable.

At the end of the season, Conquest Points will be converted to Honor Points, possibly exceeding the 4,000 point Honor cap. All Season 10 items will cost Honor Points (equivalent to their previous Conquest Point cost) when the season ends, with the exception of any items with rating requirements attached. These items will no longer be available for purchase.

Please be aware that higher ilvl PvP items will be introduced and available for Honor points with patch 4.3.

The next Arena and Rated Battleground season will begin for level-85 players approximately one week after the end of Season 10 and will coincide with the awarding of Season 10 titles and mounts. At that time, any Honor accrued above the 4,000-point cap will be converted into gold at a rate of 35 silver per point. In addition, Season 11 rewards will be made available for purchase with Conquest Points awarded during the new season. Matchmaking Ratings will carry over when Season 11 begins, but all Team and Personal Ratings will be wiped.

Sezon 10 aren zakończy się za tydzień czyli 15 listopada. A jak wiemy przerwa w poprzednim sezonie (9 > 10) trwała tydzień. Więc i w tym wypadku możemy się tego spodziewać, a to znaczy że patch 4.3 uderzy 23 listopada. Pozostaje nam czekać :)
permalink wysłany:
Super :D
http://i42.tinypic.com/f1aa1.jpg
  Caritas
permalink wysłany:
Sezon 10. kończy się 29.11. Zgodnie z dotychczasową tradycją, patch powinien być tydzień później, a więc 7.12. Skąd takie informacje?

Dlaczego na pewno nie 15.11 - bo Zahrym potwierdził TU, że nie:
Zahrym napisał :
So just for that, I'll tell you that patch 4.3 is not being released on November 15. People playing the game now know before a magazine. So there! :p.
Dlaczego 29.11? Bo koniec sezonu TU potwierdził Bashiok.

Teraz dodajmy do tego tydzień przerwy między sezonami, wychodzi nam 7.12. Dodatkowo mamy launch nowego realmu - brazylijsko/portugalskiego, opatrzonego następującą informacją .

Patrząc na to wszystko razem, wygląda na to, że 7.12 jest najbardziej prawdopodobną datą na 4.3.
http://gifrific.com/wp-content/uploads/2013/12/Jon-Stewart-Stephen-Colbert-Bravo-Wow.gif
  tomek
permalink wysłany:
Caritas napisał :
Sezon 10. kończy się 29.11. Zgodnie z dotychczasową tradycją, patch powinien być tydzień później, a więc 7.12. Skąd takie informacje?
.

..... rozpieprzyles mi tatuaze.


Zmienili date po paru godzinach od opublikowania, nie zagladam tu codziennie zeby sie bawic w edytowanie postow. wazne ze kazdy wie ze to juz lada dzien. :)


drama, piszesz ąę przez bibułkę a wiadomo o co chodzi. przesuneli o 2 tygodnie i tyle, wystarczy to napisac w tych 3 prostych slowach.

moar drama.
permalink wysłany:
Przepraszam, ale... gdzie tu jakaś drama? Chyba to, że dwa tygodnie później zatłuczemy Deathwinga
permalink wysłany:
To zaskakujące, że jakikolwiek przejaw stosowania bardziej kwiecistego słownictwa uznaje się za festyniarstwo i robienie "dramy", tym samym przylepiając zapożyczonym "bękartom" z języka angielskiego (w dodatku o błędnej pisowni, żeby było jeszcze bardziej och! i ach!) naklejkę "fajne, normalne". Zadaniem Caritas, jako nowej redaktorki, jest pokazanie się od strony jak najlepszej. Nie powinna zatem Cię dziwić jej elokwencja, rzetelność i budowanie nastroju w postach związanych z rzeczami ważnymi, jakimi są np. terminy kolejnych łatek. I moim zdaniem zajebiście się w tej roli sprawdza.

To nie jest blog MaRtYnK!, tylko swego rodzaju "quality fanpage", jeden z większych w Polsce, ergo aby się liczyć, musi sobą coś reprezentować :)

  Caritas
permalink wysłany:
sprt napisał :
..... rozpieprzyles mi tatuaze.

jak już, to rozpieprzyłaś.

sprt napisał :
nie zagladam tu codziennie zeby sie bawic w edytowanie postow

wymagam tego od Ciebie? były nowe informacje, to je wrzuciłam, co w tym złego? nie po to siedzę w "niebieskich" postach, żeby je zatrzymywać dla siebie, prawda? skoro uaktualnili daty, to je wrzuciłam. poza tym skąd taki atak? powiedziałam, że się pomyliłeś? wytknęłam Ci błąd i wyśmiałam? nie.

sprt napisał :
drama, piszesz ąę przez bibułkę a wiadomo o co chodzi

oh, wybacz, że używam takiego, a nie innego języka, taka już jestem. sorry, but deal with it. tak piszę na co dzień, tak piszę maile, tak piszę smsy. i szczerze mówiąc, pierwszy raz widzę, by komuś to przeszkadzało. rozumiem, że gdybym napisała "lolz, a wcale że nie, bo <link do nanjowszych informacji>", to poczułbyś się lepiej?

sprt napisał :
moar drama

serio? nie, dziękuję. zaglądam tu w innym celu.

@Rummian - dziękuję i masz całkowitą rację. Wydawało mi się logiczne, że skoro dla kogoś ten temat jest tak istotny, że wrzucił na forum, to doceni, że dorzucam nowe informacje jak tylko się pojawiły. A staram się, bo wymaga tego poziom tego serwisu :)


Edit: chyba już wiem o co chodzi. Sprt, czy ty moje pytanie "skąd takie informacje?" potraktowałeś jako pytanie do Ciebie? Jeśli tak, to już wyjaśniam - otóż było to pytanie usprawiedliwiające moje późniejsze linki. W sensie: skąd mam takie a nie inne informacje. Jeśli potraktowałeś to pytanie jako atak na siebie, to najwyraźniej niestety nie wyraziłam się wystarczająco jasno, bo atakiem to w zamierzeniu nie było. :) Ok?
http://gifrific.com/wp-content/uploads/2013/12/Jon-Stewart-Stephen-Colbert-Bravo-Wow.gif
  tomek
permalink wysłany:
ok ok, zle to odebralem :) nie bede sie tlumaczyl ze mialem zly dzien i akurat na to trafilem (wlasnie to robie) ;p zagladam tutaj tylko dlatego ze podoba mi sie tutejsze forum, serwis, i atmosfera. przyjme baty na klate :)

rumian tez lajt :*