WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Kreacja Świata Dobro Vs Zło

  MakaO
permalink wysłany:
Kolego skończ spamować. Nie widzisz, że nikogo to nie interesuje? Walisz ścianą jakiegoś nawiedzonego tekstu na stronie o grze komputerowej. Rozumiem, że jest to offtopic ale jak zdążyłeś zauważyć (lub chyba niestety nie) nikt od dawna nawet Ci nie odpisał w temacie. Siebie nie liczę z oczywistych względów. Poza tym z tego co pamiętam to nie wolno pisać jednego posta pod drugim, a Ty to robisz wielokrotnie.
permalink wysłany:
MakaO napisał :
może jakiś admin skasuje to coś?

Popieram, nie lubię szurów, zwłaszcza w czasie pandemii.

RaptorOgien napisał :
Zakładając temat w ""Off-topicu"" czy "Filozofii" nawet tu, spotykamy się z wielkim Hejtem i Niezrozumieniem w najdalszych zakątkach internetu dosięga nas ręka Cenzury.

Nazywaj to sobie cenzurą jeśli już musisz, ale "hejtu" tu nie ma, do nienawiści nam daleko.
Za co kochasz WoWCenter? <---- Podziel się opinią
Mam szacunek do wszystkich Forumowiczów. Jestem otwarty na surową krytykę, ale bez przesady i przyznaję się do swoich błędów
Wsłuchaj się w Śpiew Mrocznej Pani... Poczujesz zdumiewającą ulgę oraz zrozumiesz swe pragnienia i możliwości...

http://www.nodiatis.com/pub/26.jpg
permalink wysłany:
Pozdrawiam Wszystkich, 1k wyświetleń ludzi to pewnie dlatego że nikt się tym nie interesuje, nie chcecie nie bd więcej tutaj pisać. Już z paru forów mnie wyrzucili, cenzurowali i kasowali tematy. Jeżeli ktoś zna jakieś fora gdzie jest Wolność Słowa to proszę o podanie. Ostałem się na dwóch bodajże. Jeszcze raz Pozdrawiam i Życzę Miłego Dnia.

LINK

LINK

LINK

LINK

LINK

LINK

LINK

LINK

LINK

.
  MakaO
permalink wysłany:
RaptorOgien napisał :
Pozdrawiam Wszystkich, 1k wyświetleń ludzi to pewnie dlatego że nikt się tym nie interesuje, nie chcecie nie bd więcej tutaj pisać. Już z paru forów mnie wyrzucili, cenzurowali i kasowali tematy. Jeżeli ktoś zna jakieś fora gdzie jest Wolność Słowa to proszę o podanie. Ostałem się na dwóch bodajże. Jeszcze raz Pozdrawiam i Życzę Miłego Dnia.


.

Po pierwsze nie wiesz czy te Twoje mityczne 1k wyświetleń to użytkownicy tej strony internetowej.

Po drugie skoro wyrzucali, cenzurowali i kasowali tematy to nie bez powodu.

Po trzecie tu nie chodzi o kwestię wolności słowa bo na tej stronie jest wolność słowa tylko Ty zwyczajnie nie rozumiesz, że zalewasz forum post pod postem (czego też nie powinieneś robić) rzeczami, które nie mają żadnego odzewu i widocznie trudno Ci zrozumieć, że to czym się pasjonujesz gracze wowa mają w czterech literach.

Napisałeś, że nie będziesz więcej tutaj pisać to liczę że dotrzymasz słowa zamiast wklejać kolejne linki. Nie pozdrawiam.
permalink wysłany:
Super film jak zawsze ; ). Brawo i like. Pofantazjujmy trochę skoro Autor @Kosmiczne Opowieści wprowadził nas w taki Ciekawy Vibe.
LINK
LINK
Przemysław Sawejko
Ziema jako planeta może mieć dusze, nam jest ciężko to zrozumieć ponieważ wydaję nam się że jesteśmy Wielce rozwinięci. To prawda ale technicznie a i tak jeszcze daleko nam do podróży między galaktycznych czy nieśmiertelności. To pomyślcie że duchowo w dzisiejszym świecie ludzie raczkują. Wieżą w stworzonych bogów zależy gdzie się urodzą to w to przeważnie wieżą.
Wszechświat to może być jeden super inteligentny BYT, jeżeli był by "Super Inteligentny" nie wiadomo czym by się kierował raczej nie rozrywką hmm.
Planety mogą mieć swoje dusze, chociaż dinozaury panowały długo na Ziemi bo 135 mln lat +/- a epoka HomoSapiens powiedzmy pare mln lat.
DNA z czego się składa praktycznie wszystko na ziemi to może być albo jakiś ""Super Program"" albo powiedzmy dzieło naszej planety która ma duszę lub całego jako tako wszechświata w jakim celu hmm??
Może jest efekt uboczny wszechświata a może ktoś to stworzył w jakimś celu. ""Powiedzmy bóg"" jakaś wszechpotężna istota, mogą istnieć potężniejsze a my ludzie możemy gówno wiedzieć hmm. Jak mrówki nie są świadome świata na około . Fajnie się czyta waszą dyskusje i fajnie jest pofantazjować. NIestety albo stety dla wielkich myślicieli i ludzi Inteligentnych rozwiązań może być Milion a sam wymyśliłem parę, a nie mam się za jakiegoś Inteligentna ale wierzenie w Allaha czy Jezusa jest tak samo odjechanę jak wierzenie w super inteligentny kosmom czy że wszystko stało się samo bez przypadku.
Nie ważne w co wierzymy prawda jest tylko jedna i dowiemy się tego po śmierci, np. reinkarnacja czy anihilacja miałeś 50 lat a ktoś inny może 10 i już nigdy nie będzie istnieć ??
Patrząc na cały wszechświat i na ramy czasowe, prawa fizyki jak to wszystko jest ze sobą połączone wygląda to niesamowicie myslicie że świat mógłby sam z siebie tak powstać a jeżeli nie to w jakim celu ?? Od wielkich Gwiazd miliony razy większych od naszego Słońca po takie proste stworzenia jak ludzie i Emocje// aury. Wszystko chodzi jak w zegarku, ziemia, zasoby, prawa fizyki itd.
Z pewnością istnieją inne wymiary, to co widzimy czy możemy zmierzyć to nie wszystko. Co to ciemna energia, co to emocje,co to dusza, co to za świat??
Teorii jest mnóstwo od teorii symulacjii po teorie wieloświatów kończać na Islamie czy Chrześcijaństwie ale biorąc pod uwagę w to co wierzy większość ludzi to gdzie jest niebo co to za istoty bóg i takie tam jeżeli to by istniało wszystko musiało by się zgadzać logicznie ze wszystkimi prawami i ze wszystkim czyli istnieje ta jedna teoria która jest prawdziwa. Jest jakieś wytłumaczenie na to wszystko i jak by aburdalne nie było może istnieć, tak samo jeżeli mówimy o nieskończoności wszechświatów wszystkie teorie mogą się okazać prawdą w swoim rodzaju cokolwiek człowiek nie wymyśli gdzieś tam może istnieć świat zarówno z Gai jak i Medeią hmm.
Cieszy mnie widok że ludzie umieją przeprowadzić porządną dyskusję. Dzięki Panie i Panowie za umilenie mi wieczoru super się czyta wasze komentarze.

---------

@Edit 04.02.2021

Prawda o Konopiach, jak Uratować Świat

LINK


.

.


Ogień RA


RA


LINK Zeus SiewcaLINK Zeusa Odp. 2LINK Zeus Wariat pośród ŚwirówLINK Arab VegetaLINK Arab - Myk i Mnie Nie MaLINK Arab x Homex - Gołębie [AH!]LINK Bezczel x ZBUKU - OddechLINK ZBUKU - Wolny Jak Ptak (prod. Json)LINK Z.B.U.K.U - Skreślony ApostołLINK ZBUKU - Po Prostu Żyj28.01.2021


RA


@EDIT 29.01.2021Najpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne słowa absurdalny to: głupi, komiczny, idiotyczny, bezrozumny, bzdurny, nonsensowny, paranoidalny, dziwaczny, przygłupi,

surrealistyczny, zwariowany, bezmyślny, niedorzeczny, bałwański, groteskowy, durny, nielogiczny, zabawny, nieracjonalny, śmieszny, szalony, nierealny, durnowaty,

błazeński, niemądry, kretyński, bezsensowny, paranoiczny, nierozsądny, nierozumny, ... .LINK Gwiezdna interwencja - Czas na przebudzenie ludzi - Anna GłowaczLINK KOBIETA I MĘŻCZYZNA cz.2- MIŁOŚĆ KTÓRA ZBAWI WSZECHŚWIAT- Monika BurzyńskaLINK Reset 2024, a obecna sytuacja polityczna - Grzegorz SkwarekLINK RISE (ft. The Glitch Mob, Mako, and The Word Alive) | Worlds 2018 - League of LegendsLINK Bezczel ft. Zeus - Siła umysłu #Joseph_MurphyLINK Pirates of the Caribbean Medley पाइरेट्स ऑफ द कैरेबियन パイレーツ・オブ・カリビアン POTC, Symphony Orchestra


RA..
permalink wysłany:
OGIEŃ RA !!!

Spoiler (pokażukryj)


LINK - I see fire


LINK - Banicja

LINK -Poczekaj Moment

LINK - Tchnienie

RA

LINK - Rodowody wolnych ludzi cz.1 - Janusz Zagórski i FNC

LINK - 02/07/21 | HUNA STAROZYTNA WIEDZA | Joanna Pilatowicz i Andy Choinski Live

LINK - Sprawiedliwi posiądą Ziemię i będą mieszkać na niej na zawsze


RA


  MakaO
permalink wysłany:
Przestań spamować te nawiedzony rzeczy i przede wszystkim przestań pisać post pod postem. Czy naprawdę żaden admin nie może się zająć tym chorym tematem? Bo jak widać do jego autora nic nie dociera.
permalink wysłany:
dawno tutaj nie zaglądałem ale to co przed chwila przeczytałem trochę mnie przeraża
permalink wysłany:
Magdalena Sławianka.

...I budzi się Słowiański świat.

Słowiańska czestna wiara nasza,

My z tych co Lech,i Rus , Czech i Krak,

Nie nam zamorskich znać mesjaszy

I drogi nam Swaroga znak.

A człowiek miarą jest wszechrzeczy,

Nic ponad naszą myśl i dłoń!

Z klęczeństwa Polak się uleczy,

Na zaćmę krzyża ma już broń.

Odzyszcze Naród własną duszę

I sobą znów zapragnie być,

Koło historii drgnie – i ruszy,

Bezdziejów gnuśnych zerwie nić.

Życie człowieka – to zadanie,

Spełnia się poprzez trud i znój.

Dzieło – to twoje powołanie,

Dzielnym niech będzie żywot Twój!

.

.

LINK Aktualności 11.02.7528r.słow/2021r.łac. w Radio Sławenia - Edward Sławianin Leh

LINK Jak się odblokować energetycznie

LINK Jasnowidz Krzysztof Jackowski u Atora: Czym Jest Dusza, a Czym Człowiek - Analiza Komentator Wizja

LINK my tu oczy diabła a za plecami świat morduje starców .

LINK Prezenter nie dziękuję :) wybieram świadomość i las :D

LINK Bajka o przebudzeniu.

LINK 140. orzeł biały - jakie wartości reprezentuje nasze godło

LINK 155. NASZ JĘZYK A NOWY ŚWIAT - "Zanurzyć się w łacinie"

LINK Kim Jesteś? - Selfmastery.pl

.

.

LINK Energia Kundalini - Justyna Walker vs Drugie Dno

.

.

LINK Creative Music vol 01 - Dwarves of the First Age

LINK George RR Martin on Whether the Gods are Real

LINK Ten pierwszy raz - Horda i Przymierze - Samael Channel News

.

.