WoWCenter.pl
Zagadkaa zdobył Tunic of Smoldering Ire.     
Vantu zdobył Obliterum.     
Osiol zdobył osiągnięcie Power Unbound.     
DellUser zabił Helya defeats (Mythic Maw of Souls) po raz 34.     
Chili zdobył osiągnięcie Power Unleashed.     
Lilija spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
MIETEK154 zdobył osiągnięcie Brokenly Epic.     
w0y7a5 zdobył osiągnięcie Power Unbound.     
blazzejm zabił Dargrul (Mythic Neltharion's Lair) po raz 3.     
Tooly spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Textio zdobył Might of Krosus.     
modzel475 zdobył Obliterum.     
Watus spełnił kryterium Death Knight osiągnięcia Human Slayer.     
Celebryta zdobył osiągnięcie Champions of Power.     
Shandril zdobył osiągnięcie Power Unbound.     
KaShy zdobył Tempered Egg of Serpentrix.     
W3Fan zdobył osiągnięcie Assault on Violet Hold.     

Problem z dps fire mage 35 lvl

permalink wysłany:
Witam. Na początku chciałbym wspomnieć że jestem totalnie zielony jeżeli chodzi o wowa . Zacząłem grę 2 dni temu. Mój fire mage ma bardzo mały dps. Nie wiem czym to jest spowodowane. Porównywałem już dps z innymi postaciami o podobnym lvl i jest nieporównywalnie większy . Co może być powodem tak małej wartości obrażeń ?
Damage: 42–66
LINK
permalink wysłany:
Spróbuj porównać damage specjalizacji Frost z Fire. Ogólnie według tego rankingu: LINK damage maga nie wpada tak źle, poprostu niektóre klasy na niższych poziomach mają małe obrażenia. Jeżeli nie jesteś pro playerem to nie kieruj się rankingiem tylko graj tym co ci się podoba bo to jest najważniejsze
permalink wysłany:
Zapomniałem dodać że frost mage wypada bardzo podobnie. Tylko mi chodzi bardziej o to że akurat w moim przypadku coś robię źle , i na tym lvl powinienem mieć po prostu większy dmg. Jak patrzę na dungeonach to ja zadaję np 300 obrażeń z firebolta a mój kolega który gra szamanem elementalist z porównywalnej umiejętności bije ok 600-700.
permalink wysłany:
A zwróciłeś uwagę na to jaki gear ma twój kolega :D?. Teraz praktycznie każdy ma heirloomy czyli itemy które mają dużo lepsze statystyki i dlatego może Ci się wydawać że np na instancji robisz dużo niższy dps niż reszta drużyny.

Na twoim miejscu nie martwilbym sie niskim dpsem. Expij sobie spokojnie a z czasem nawet jak coś źle robisz to ogarniesz to :) choociaż cięzko coś zle robić na 35 lvl bo masz 4-5 speli :)
permalink wysłany:
Kolega startował razem ze mną - czyli od 0 . Naprawdę nie wiem o co może chodzić albo to ja jakoś wyolbrzymiam problem :d ale jeżeli on zadaje z jednej umiejętności tyle obrażeń ile ja na całym combo to wydaję mi się to trochę dziwne.
permalink wysłany:
Coś mi się post usunął :D. Napisałem Ci na pw battletaga dodaj mnie w grze to ogarniemy Ci tego maga :)
permalink wysłany:
Nie ma co się sugerować Dps'em na takim levelu. Kwestia skalowań itp. Upewnij się, że wciskasz przyciski w poprawnej kolejności bo jak spamisz jakiś losowy spell to ciężko mówić o dps.
Czym gra kolega?
permalink wysłany:
Wydaje mi się patrząc na statystyki z innych patchy to maga trochę znerfili ,ale na takim levelu nie powinieneś mieć tak małego dmg. Może w najnowszym patchu coś się zmieni.
http://i.imgur.com/XZJ43b4.png
permalink wysłany:
- Blizz sobie wymyślił ze tanki muszą robić wysoki dmg i często na inst 5 osobowych są najlepsze. Na low lvl to juz całkiem nie masz z nimi szans. Absurd, ale co poradzić.
- Musisz poczekać do max lvl, bo dopiero pod max z wszystkimi spelami/talentami i odpowiednimi itemami próbują balansować gre.
- Fire to najgorszy spec do expienia.