WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Pomoc z klasą

permalink wysłany:
Chciałbym się was zapytać którą klasę byście mi polecili. Po paru latach grania na WOTLKu rozpocząłem swoją przygodę na globalu. Na WOTLKu grałem Paladynem, Druidem oraz Rougiem i nie chciałbym nimi znowu grać, po prostu mi się przejadły i nawet to, że dostały reworka nic nie zmienia, szukam czegoś nowego ;) Interesuje mnie DPS z mocnym burstem i bardzo dobrym AoE. Jestem osobą która gra z takimi addonami jak Skada - zależy mi na tym by podczas takiego raidu czy dungeona nie zamykać tabeli, nie lubie postaci z DOTami, za facerollami też nie przepadam. Nie gram PvP, skupiam się głównie na PvE. Czekam na propozycje zarówno z klas Melee jak i Ranged bo tu raczej nie ma żadnych kryteriów.
permalink wysłany:
Warrior furry, arms albo shadow priest
permalink wysłany:
Z tego co pamiętam Shadow Priest ma jakieś DOTy, a wyrażnie napisałem, że nie lubię postaci z DOTami, na dodatek jakiegoś super AoE nie ma o czym też wspominałem. Każdy potrafi wejść na DPS Rankings i przepisać klasy które są w TOPce. Interesuje mnie zdanie ludzi którzy chodzą na te raidy i widzą które klasy odnajdują się lepiej na większości bosów. Co do warriora to się zastanowię.
permalink wysłany:
Priesta napisałem jako taki dodatkowy wybór;) osobiście polecam warrior fury od 40 lvl do 100 min 40% dmg całego temu na dungach. Ponoć dalej też daje rade :)
  Caritas
permalink wysłany:
Polecam: Death Knight, Druid, Hunter, Mage, Monk, Paladin, Priest, Rogue, Shaman, Warlock, Warrior.

http://gifrific.com/wp-content/uploads/2013/12/Jon-Stewart-Stephen-Colbert-Bravo-Wow.gif
permalink wysłany:
Caritas napisał :
Polecam: Death Knight, Druid, Hunter, Mage, Monk, Paladin, Priest, Rogue, Shaman, Warlock, Warrior.

Karuzela śmiechu wystartowała :)
Zapomniałeś o Demon Hunterze
Zatem zerknę jak się Warrior sprawuje
permalink wysłany:
Hunter ma fajne aoe do tego jego pety też mają takowe aoe. Ja jak narazie gram hunterem tylko dungi ale caly czas top dps :) chociaz z tego co sie orientuje uzalezniony w duzym stopniu od gearu jaki nosi. Ale ogolnie polecam.
permalink wysłany:
o golnie bywa tak ze kazda klasa spec kreci dps zalezy od gracza czasem legendarek i cyferki leca jak szalone
permalink wysłany:
Rzeczywiście Hunter bije mocno, widziałem filmiki na youtube, ale obawiam się, że szybko mi się znudzi, spamujesz 4 przyciskami i tyle :d
permalink wysłany:
Ciężko powiedzieć jaka klasa jest najlepsza, to czysto subiektywna opinia. Radzę Ci grać po prostu tym, co Ci się na pierwszy rzut oka spodoba. Jeżeli masz Legion, to możesz uruchomić class trial - w ten sposób przetestujesz wszystkie klasy nie musząc ich ekspić.
http://www.nodiatis.com/pub/19.jpg
  MakaO
permalink wysłany:
Dokładnie - nikt Ci nie powie czym masz grać. Tym bardziej, że bardzo narzekasz. To Ci się przejadło, a tamto Ci się znudzi. Jedyna rada ode mnie to abyś dokonał rozsądnego wyboru bo Legion nie jest dodatkiem alt friendy i ewentualne zmienianie postaci wiąże się z tym, że będziesz musiał od nowa robić rzeczy, które zajmują trochę czasu. Tak naprawdę nie dość, że musisz wybrać odpowiednią klasę to musisz także wybrać jej specjalizację. Powodzenia :)
permalink wysłany:
Wejdź na stronę IcyVeins. Tam masz rozpisane po kolei, jakie są dobre, a jakie słabe strony danej klasy i specjalizacji. Może w ten sposób znajdziesz coś dla siebie?
permalink wysłany:
W sumie to każda ma plusy i minusy. Hunter np. mocny dps ale podobno nudny. No ja gram i jak narazie mnie nie nudzi. Wiec dla kazdego co innego. Jak kolega wyżej napisał polecam użyć class triala i potestować sobie dane klasy i spece.
  Tomia
permalink wysłany:
Jak interesuje cie tylko dps to wybierz klase która ma 2 lub 3 dps spece. Preja, dh i pala bym odrzucił na starcie. Mając tylko jeden spec i jak ci akurat on nie podpasuje, to nie ma jak zmienić i jesteś na niego skazany.
permalink wysłany:
Skoro nie lubisz grac postaciami ktore uzywaja DOT'ow to ta gra nie jest dla Ciebie bo kazda klasa naklada jakies DOT'y. Nawet na Warriorze bleeda musisz trzymać...