WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Dla początkujących forumowiczów

  Caritas
permalink wysłany:
Witamy na forum WoWCenter.pl :)

Miło nam jest powitać Cię wśród nas, mamy nadzieję, że dobrze się bedziesz z nami bawił.

Kilka słów w kwestii wprowadzenia:

1. Na tym forum staramy się pomóc wszystkim, jak najszybciej. Bądź jednak cierpliwy, nie zawsze uda nam się odpowiedzieć w ciągu 5 minut.

2. Na forum obowiązuje Regulamin Forum. Zawsze i bez wyjątków. Administracja może w każdym przypadku zareagować, w sposób adekwatny do złamania regulaminu.

3. Staramy się pomóc każdemu w miarę możliwości, pomóż nam jednak :) Łatwiej jest tłumaczyć coś komuś, któ przeczytał choćby informacje dostępne w grze. Naciśnięcie w grze przycisku P (Spellbook & Abilities) pozwoli Ci poznać podstawowe informacje o swojej klasie oraz o specjalizacji. Możesz również zobaczyć jakie umiejętności będą dla Ciebie dostępne na wyższych poziomach. Jeśli masz podstawy, możemy dokładniej i szybciej pomóc Ci jeśli masz problemy :)

4. Im precyzyjniej wyjaśnisz swój problem, tym szybciej dotrzemy do sedna problemu. Jeśli powiesz np "moja broń nie działa!", niewiele możemy zrobić. Ale jeśli napiszesz "grałem kiedyś hunterem, teraz wróciłem do gry i moja broń melee jest w torbie, wygląda to tak jakbym nie miał już miejsca na nią, bo albo melee albo łuk", to w przeciągu kilku minut dostaniesz przynajmniej kilka postów mówiących o zmianach w odpowiednich patchach i że hunter już broni melee nie potrzebuje.

5. Bo na privach...
Stop. Jeśli nie zajrzałeś jeszcze do Regulaminu Forum, zrób to teraz. Na tym forum NIE rozmawiamy o privach. W porównaniu z oficjalnym klientem, Twój jest uszkodzony i nikt - nawet gdyby chciał - nie mógłby Ci pomóc. Na dyskusję o prywatnych serwerach nie ma tu miejsca i Administracja będzie reagować na wszelkie próby poruszenia tego tematu. Zadając pytanie, ale również odpowiadając, naruszasz regulamin.

6. K...a, ale co za c...
Ponownie: stop. Wszelkie wypowiedzi powinny zachować kulturalny wymiar i nie mogą obrażać innych użytkowników oraz ich poglądów. Rozumiem, ze możesz się zdenerwować, możesz się z kimś nie zgadzać, to normalne. Nie uprawnia Cię to jednak do obrażania innych. Jeśli potrzebujesz pomocy, kulturalnie zadane pytanie to podstawa. Proszę, dziękuję, przepraszam, to nie boli. Zanim wciśniesz "wyślij" - pomyśl. Gdyby post, który właśnie napisałeś, był skierowany do Ciebie, byłoby Ci miło? Nikt nie oczekuje, że będziemy się wszyscy ciągle zgadzać, ale odrobina uprzejmości jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Obojętne czy wypunktujesz kilka literek czy też lekko zmienisz słowo, wiadomo o co chodzi. W przypadkach ekstremalnych Administracja weźmie sprawy w swoje ręce.


http://gifrific.com/wp-content/uploads/2013/12/Jon-Stewart-Stephen-Colbert-Bravo-Wow.gif