WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Wybór serwera.

permalink wysłany:
Witam, już kiedyś grałem w WoWa i to całkiem długi czas, jednak ze względu na źle wybrany serwer gra mi po prostu zbrzydła.

Które serwery mają po kilka dobrych polskich gildii oprócz Burning Legion?

A jeżeli polecacie Burning Legion to czy nie ma tam problemów z logowaniem lub lagami? Ponieważ ten serwer jest wyraźnie przeciążony liczbą graczy i chyba tylko ta rzecz mnie martwi.

Aha i jeszcze jedno pytanie, czy mogę przesłać kasę z postaci Hordy na postać z Alliance w obrębie tego samego serwera?
permalink wysłany:
U mnie nie ma żadnych problemów aktualnie. Tzn. aktualnie są, ale to tylko ze względu na Mists of Pandaria. Grałam jeszcze jakiś czas przed premierą i nie było żadnych problemów z przeludnieniem. Gra działała płynnie i bez zarzutów. ;-) Także Burning Legion mimo wszystko polecam zostawić.
permalink wysłany:
Hey tez mialem ten problem, ostatecznie wybralem server kazzak i chamber of aspects. Bardzo miła atmosfera i wysoki poziom graczy. Dla mnie to bardzo ważne ponieważ niedawno zacząłem przygodę z wow i bardzo rajcuje mnie jak dostanę po tyłku od pro - wtedy czegoś sie idzie nauczyć hehe
permalink wysłany:
Jeśli szukasz serwera PvE (RP) polecam Steamwheedle Cartel i gildię Enklawa (film promujący LINK ). Jeśli idzie o złoto, z tego co wiem nie ma takiej możliwości.
https://lh3.googleusercontent.com/AVeoSHgqILyS2deGthQfiLO9kGtWJsotrAuXw3kxdiyRNAT-EOJyGZuVLaXj-PIleFS16baaIOW2b1I5LQP45qNRXeABzH0MDK9zvXQHIpconFqt6rquvtPMNsXhHicuulcDpOZ-BcaxEbZ7zjARrbo5Q3UOI3mJ7VjaJ_CV_1r4UWNrpVJXVMgYioTaI8i7EEtJV4d0MXKqSsUziQy_RX_ZfHDBiNAilMYwnzkAzd1G-GQWRpeo3V4cUrg2EmGomTuOO-2gh6CqxyXHqomuOpibaFta41ADbKScX09WxcSnnEWQssy8n5Q32sKDO74x5LnFyhXwS8opx8YsKySE3dV8GuswmihjReIFkJ-eoMdRowVCixpmeHaNhhjmmT6BS89S7R8cvE5EX-oxhErAbK85anjKlpzAQ0-A9otZcDzOidUJ2MKiQtOXzJIUuGRVxb_k3IGVBIjOFPEewYjtMB2cWBI_OjrLk2VJxmVOEWqtDtTRdMlWdONp7UdNn6FWFyjHd0UWsFbbPPifw1N77EN6WZMYuFQSwGlcUXdyv8tEPcLAtFNsssa8ZS8fDgDHkDutC08_UjJq7tPjHGtIHldF4m-n3Ar0agDplW-cjMhC61IKcUjwHyurGpQ5u2DYSXdgruhWA3SqeijBEKEYgija7JSl0Z-jt6UajfZDVez2LXT6hPOFJoY=w463-h191-no
Pradawna Kronika na facebook'u
  Craguz
permalink wysłany:
MrM napisał :
A jeżeli polecacie Burning Legion to czy nie ma tam problemów z logowaniem lub lagami? Ponieważ ten serwer jest wyraźnie przeciążony liczbą graczy i chyba tylko ta rzecz mnie martwi.
Gram na BL od ~roku i nie miałem nigdy problemów z lagami. Co do logowania, to dopiero teraz po wypuszczeniu Mists of Pandaria w godzinach późnopopołudniowych są kolejki, ale to pewnie zniknie za jakieś 2 tygodnie.

MrM napisał :
Aha i jeszcze jedno pytanie, czy mogę przesłać kasę z postaci Hordy na postać z Alliance w obrębie tego samego serwera?
Nie możesz, chyba, że wykorzystasz sposób z AH, ale do tego musiałbyś mieć kolege z przeciwnej frakcji, który Cię nie oszuka.
permalink wysłany:
Ten sposób z AH chyba znam, ogólnie prawdopodobnie zdecyduję się przejść na BL skoro jest tam wybór jeśli chodzi o polskie gildie. Tylko nie jestem pewien którą frakcje wybrać, są jakieś dysproporcje pomiędzy ally / horda w ilości rodaków?
  Craguz
permalink wysłany:
Więcej Polaków jest w Hordzie, w Przymierzu masz trochę więcej Turków, ale tam też jest dużo Polaków.
permalink wysłany:
Mam jeszcze jedno pytanie. Mam swoją Postać Main Character która ma dużą ilość golda. Mam również alta na 1 poziomie. Przesłałem 20k golda na tą postać i przy pomocy zwoju wskrzeszenia chce podnieść jej poziom do 80 lvlu i przenieść na serwer BL. Jednak system stwierdza że postać jak na ten lvl ma za dużą ilość golda i nie jest dozwolony jej transfer. Ale nie da się tego przeskoczyć i jeżeli chce zboostować postać muszę odchaczyć "transfer" lub "Nie, nie chcę zmienić realmu ani frakcji dla tej postaci.". I tutaj pytanie:

1. Czy da się najpierw zboostować postać do 80 lvlu a potem zrobić transfer (oczywiście nadal w ramach Scroll of ressurection)?

2. Jeśli nie, to czy orientuje się ktoś jaki jest limit golda dla transferu postaci 1 poziomu?
permalink wysłany:
Już sobie "poradziłem" i jakby ktoś kiedyś potrzebował takich informacji co ja to:

1. Nie, nie można. Trzeba zrobić wszystko jednocześnie, podnieść lvl postaci i przenieść ją na inny serwer. Nie ma możliwości podzielenia tego na 2 części.

2. Level 10-30: 300 gold limit
Level 31-50: 1000 gold limit
Level 51-70: 5000 gold limit
Level 71 - 80: 20000 gold limit
Level 81+: 50000 gold limit