WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Kody do WoW'a

  Hardim
permalink wysłany:
Piszę z pytaniem czy ktoś nie ma może odstąpić kodu do gry. Niestety ale sytuacja finansowa w domu nie pozwala mi zbytnio na zakup abonamentu a jednak chciałbym mieć możliwość pograć ze znajomymi. Wiem że to strasznie głupia prośba patrząc na to po ile kody są na allegro jednak proszę o wyrozumiałość.
permalink wysłany:
A to nie lepiej spytac znajomych, z ktorymi chcesz pograc?
Moze zrzuca Ci sie na token? Token kosztuje cos kolo 200k aktualnie.
  Hardim
permalink wysłany:
niestety ale już próbowałem, problem jest taki że dopiero nie dawno zaczęliśmy przygodę i nikt z nas nawet nie ma maksymalnego poziomu o takich ilościach golda nawet nie mówiąc.
permalink wysłany:
to jak ty chcesz grać, skoro ciebie nie stać na granie? ta gra opiera się o comiesięczny system płatności. chcesz co miesiąc żebrać?
kasa na token za 30zł
permalink wysłany:
Chłop zapytał się tylko o kod a zawistny cebulak już o żebraniu pisze. Pewnie znajdzie się ktoś kto ma kod i go udostępni. A koledze Hardim polecam obczaić post "szukam kogoś do grania na low lvl" Gość szuka ludzi do gry i ma kod do oddania :)
permalink wysłany:
Musisz sobie znaleźć w słowniku zawistny bo masz trochę nie takie jak trzeba znaczenie ;) Zresztą to racja, jeśli ktoś nie ma pieniędzy a by je chciał mieć to najlepiej iść do pracy. Szczególnie jak autor tematu napisał, że w domu średnio z finansami.
Already they plot against us.
Seize this moment, Varian.
Dismantle the Horde...

Szukasz dużej, aktywnej gildii? Lej Horde W Morde na Wildhammer to miejsce dla Ciebie. Zapraszamy :)
permalink wysłany:
Chłop ewidentnie ma ból dupy o to, że ktoś próbuje kombinować :) także jest zawistnym cebulakiem. To, że kogoś nie stać na coś nie oznacza, że można mu zarzucać żebranie. Od tego jest to forum, żeby pytać. A sytuacja w domu może być różna. Lepiej napisać " nie stać cie idź do pracy" bo to jest łatwe, ale postawić się na miejscu takiego kogoś to już gorzej. Nie? Mi się w życiu powodzi i mam nadzieję, że tobie również, ale zapamiętaj bo przyda Ci się to na całe życie. Nigdy nikogo nie oceniaj z góry. Nie chcę tu żadnej dramy, więc rozmowę uważam za zakończoną.
permalink wysłany:
nie ma absolutnie nic złego w zasugerowani znalezienia pracy, jeśli ktoś potrzebuje pieniędzy. W zasadzie to najbardziej rozsądna porada jaką można dać, ale lepiej cisnąć innym od jakiś cebuli ;)
Already they plot against us.
Seize this moment, Varian.
Dismantle the Horde...

Szukasz dużej, aktywnej gildii? Lej Horde W Morde na Wildhammer to miejsce dla Ciebie. Zapraszamy :)
permalink wysłany:
"WoW" nie jest potrzebą pierwszej kategorii jak jedzenie czy picie. Ja jak byłem jeszcze w szkole średniej i nie pracowałem to nawet nie myślałem, aby zabierać się za gry gdzie trzeba opłacać co miesięczny abonament.

Ja bardziej sugeruję znalezienie póki co innego tytułu sieciowego, który albo jest darmowy, albo kupuje się go jednorazowo (np. "Guild Wars 2" nie wymaga żadnego abonamentu). A z "World of Warcraft" poczekać póki sprawa finansowa się poprawi.
LINK
permalink wysłany:
jak wyżej. sam kiedyś zaczynałem grać i poznawałem gry mmo. byłem wtedy w średniej szkole, potem na studiach, nie pracowałem, a wow mną zawładnął. I co? miałem kosztować gry za 150zł prosząc o kasę rodziców? a potem co? 100 co dwa miechy, bo nałóg wyniszczał? Nie. gralem w f2p-mmo, Silkroad, próbowałem Lineage, potem przyszedł LotRO - dzięki bogu przechodził na f2p, potem SWToR - też fart, że miałem możliwość gry p2p i f2p. No i WoW - ale 2 lata na privie za darmo, bo dalej nie pracowałem i czułem się głupio będąc po 20stce prosząc rodziców o kasę na granie. Potem podjąłem decyzję. Kupuję grę, prepaid, dodatek, prepaid, token token token, 100x token, dodatek za tokeny. mam tego farta, że wowa mam już za darmo i dziwi mnie mój ziom z wowa, któremu sprzedaję kasę na tokena za 30zł, bo chce ode mnie 20zł (choć prepaid kosztuje 50, a on nie jest bezrobotnym). Dziwi mnie w nim to, że skoro ma smaka na wowa, nie potrafi znaleźć 50zł na abonament (lub 30 u mnie). I takie samo zdziwienie mam tutaj.

"kolega" wyżej ma komputer, internet - rzeczy, których pewnie nie ukradł tylko kupił i nie stać go na zakup abonamentu za 50zł? jasne, żebranie to za mocne słowo, ale zakładam, że taki ktoś pisałby na czacie w grze czy pożyczą mu golda, bo chce grać a nie może. Kiedyś to się nazywało kieszonkowe. wiem, że o nie ciężko jeśli "się nie przelewa", no ale tak jak wyżej - nie stać cię na mercedesa, to go nie kradnij, bo chcesz pojeździć. Odłóż kasę. kup. serio - czasy komuny i transformacji minęły. Trzeba dać coś od siebie, by coś mieć dla siebie.
kasa na token za 30zł
permalink wysłany:
Ja to zanim poszedłem do pracy miałem taki komputer, na którym WoW'a to co najwyżej mógłbym sobie puścić na YouTubie :D Ale za to CS 1.6 w rozdziałce 640x480 chodził miodnie hehe

A tak a propos to życzę Ci zdobycia tego abonamentu, a jak się nie uda to pomyśl o jakimś Sunwellu czy coś :)