WoWCenter.pl
perseusz spełnił kryterium Obtain 300 mounts osiągnięcia Lord of the Reins.     
DellUser zabił Wrath of Azshara (Mythic Eye of Azshara) po raz 101.     
Grantor zdobył osiągnięcie Surveying the Land.     
Jazz zabił Wrath of Azshara (Heroic Eye of Azshara) po raz 27.     
Tooly spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Vampyr78 zabił High Sage Viryx (Skyreach) po raz 5.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
luney zabił Gul'dan (Heroic Nighthold) po raz 5.     
Ploza zdobył Shadow Stalker Vest.     
Kefiozo zdobył Mythic Keystone.     
Quentin spełnił kryterium Redgill osiągnięcia The Oceanographer.     
Xauwey spełnił kryterium Trailhead Drum osiągnięcia Handle With Care.     
sunnight zdobył Big Bad Wolf's Head.     
Lilija spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Ishar spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
liq zdobył Vault Ticket.     
Wtorek zabił Advisor Melandrus (Mythic Court of Stars) po raz 24.     
Autumnia spełnił kryterium osiągnięcia It All Really Adds Up.     

Raxar

Idź do strony: 1, 2, 3 ... 9
permalink „Druid” wysłany:
Siema wszystkim
mam pytanie mam 68 druida balance i niewiem jakie mam kupowac eq by być przekozacki na raidy ,bg i pvp poniewaz mam bardzo duzo many lecz mniej hp i nie wiem na co kupować własnie eq pomóżcie :)
permalink „Druid” wysłany:
Spoko tylko chodzi bardziej o to ile trzeba mieć około hp i many na 70 lvl srednio tak by wymiatac bo kurcze kupowałem itemki na inteligencje to raczej mi na pvp słabiej szło wolałbym troche bardziej mieć więcej hp ale nie wiem czy tak powinno być i nie wiem czy to się sprawdzi z późniejszej grze :)
permalink „dwarf warlock ” wysłany:
Heh wogule masakra jaka jest mieszanka ja jestem poprostu wniebowziety druidami i to była bardzo potrzebna i rzadka klasa na raidy ,pvp i dugeony a teraz nawet troll może nim być oraz worgen straciła ta klasa na unikalnoci moim zdaniem powinni nie dawać takiej mieszanki jak jest teraz kurde BE Warrior Troll druid NE Warlock przesada przedtem trzeba było kombinowac żeby wszystko grało np gnom mag jest idealny poniewaz na pasywa co daje + 5% inteligencji to jest pro a teraz masakra .
permalink „dwarf warlock ” wysłany:
Moim zdaniem troll to stała klasa dla huntera a teraz trochę za dużo będzie tych druidów gdyż to witna klasa pozatym patrzyłem na Youtube że jedynie tauren ma unikatowa forme moonkina a reszta czyli NE Troll i Worgen różnią sie tylko kolorami :) A w sumie z innego punktu będzie ciekawiej i łatwiej o Druida na Raidy itp w sumie to nawet nie jest źle xD Co do NE warlocka to sory nie byłem pewien xD
permalink „dwarf warlock ” wysłany:
Tak bardzo dobrze nie raz przeszedłem Wszystkie WarCrafty oraz czytałem książke :)
permalink „dwarf warlock ” wysłany:
Po przemysleniu i przypomnieniu lora juz nic sory za problem
Moim zdaniem cataclysm to bardzo dobry pomysł bo osoby co poprzechodziły raidy zabiły ilidiana i lk nudzą sie a cataclysm daje im zupełnie cos nowego i od nowa będzie frajda poznawania nowych map pozatym nie wiadomo czy w najbliższym czasie nie ukaże sie WarCraft IV oraz nowa książka może w niej będzie zawarta trec o catacliismie oraz dalsza częc lora w Warcraftach .
Tak tylko nie ma przymusu kupowac Cata kupuje tbc i robisz w nim co jest mozliwe tak samo z wotlk i cata nikt ci nie każe kupowac odrazu Cata możesz kupić tylko te 2 dodatki i tylko na nich grać ale po czasie ci się to znudzi .
permalink „Druid” wysłany:
Do wszystkich druidów balance zwracam się z proźbą o powiedzeniu ile mieli hp i many na 70 lvl tak srednio jesli resto i ferale muszą miec podobnie co balance to także prosze o wypowiedzenie sie na ten temat :) pozdrawiam
permalink „Druid” wysłany:
no to dobrze ja też na początku byłem resto i nawet dobry byłem ale znudziło mi sie to i poszłem na balance i szczerze powiedziawszy to nie żałuje xd
wysłane po 5 minutach 33 sekundach:co sądzicie o tym secie ??? http://www.wowwiki.com/Wyrm... dla druida balance na 70 lvl ??
permalink „Druid” wysłany:
Spoko wielkie dzięki :)
wysłane po 2 minutach 12 sekundach:Jak możeasz to proszę o znalezienie jakiego pro seta na 70 lvl dla druida balance :)
permalink „Najpiękniejsze Rasy” wysłany:
Mi równierz podabają sie obydwie rasy ale ządzą xD
wysłane po 3 sekundach:Mi równierz podabają sie obydwie rasy ale ządzą xD
No to ja wole aliance ze względu na szlachetnosc i ogólnie moim zdaniem fajne wyglądające rasy . ( sory spieszyłem się i nie działa mi ś < skopiowane z postu )
Zgadzam sie z przedmówcą ale i tak bym stawiał na pala w razie gdy nawet wszyscy zginom może odrodzic reszte a tak to wszyscy musza zapinać by dojsć do insty itp. chociarz gdy jest swietny Heler to jest najlepszy warior poprostu wszystko zalezy od gracza :)
nogi rozjada się ale dziewczynie więc warto w prezerwatywy iwestowac bo pomiedzy nie zawsze jest bezpiecznie XD sory ale nie mogłem się powstrzymać xD ja preferuje deske jeździłem na niej trochę :)
Idź do strony: 1, 2, 3 ... 9