WoWCenter.pl
Julion spełnił kryterium Roasted Beef osiągnięcia Cataclysmically Delicious.     
Siusia zabił Ragnaros po raz 3.     
Ludek zabił Flameweaver Koegler po raz 5.     
Tashun zabił Onyxia po raz 2.     
Jarved zabił Flameweaver Koegler po raz 7.     
liq spełnił kryterium Hunter osiągnięcia Troll Slayer.     
Osiol zabił Sapphiron po raz 3.     
Bernard zdobył Koegler's Ritual Knife.     
michaszl spełnił kryterium Nagrand Arena osiągnięcia World Wide Winner.     
Kefiozo zdobył osiągnięcie Traveling Pet Mauler.     
Tooly zdobył Warmsun Ring.     
Yazlek zdobył Hellscream's Doomblade.     
Bagins spełnił kryterium Brok osiągnięcia Taming Cataclysm.     
Inspyre zdobył osiągnięcie Observed (25 player).     
fifka63 zdobył osiągnięcie 25 Cooking Awards.     
Leeive zabił Taran Zhu po raz 13.     
Hwarra spełnił kryterium Aquatic osiągnięcia Take 'Em All On!.     
seba089 zabił Ji-Kun (LFR) po raz 2.     
Saczuan zabił Sha of Fear po raz 1.     

Gierczymy!

  mikbur
Spełnił kryterium Undercity osiągnięcia  Big City Pet Brawlin\' - Horde
Spełnił kryterium Durotar osiągnięcia  World Pet Mauler
Spełnił kryterium Zunta osiągnięcia  Taming Kalimdor
Spełnił kryterium Harbinger of Flame osiągnięcia  Raiding with Leashes
Zdobył osiągnięcie  20 Exalted Reputations
permalink wysłany:
Ja ostatnio byłem w Biedronce bo dowiedziałem się, że jest tam Cherry Coke 1,75 Litra za 3,50 zł po drodze było stoisko z grami po 10 zł :D Kupiłem aż 5 gier, widać było, że najlepsze tytuły były już powybierane, na starcie znalazłem pack divine divinity, w którym oprócz 3 gier były dwa duże plakaty, gruby zeszyt w którym jest sporo artworków i opisów, ponad 100 stron, płyta soundtrack, naklejki, oprócz normalnego keya, dodatkowa karteczka z kodem na steam, jakieś dwie karteczki z dlc, no masakra tyle wygrać za 10 zł zacząłem grzebać głębiej i eureka Złota Edycja Dawn of War, miałem kiedyś podstawkę i dodatek ale pożyczałem i nie wróciło, więc zestawik bardzo OK! Dalej szukam i znajduję Zeno Clash, czemu nie mówię? Dalej znajduję Asterix na Olimpiadzię, grałem z siostrą w XXL dlatego wziełem bez zastaniowienia i w trzy wieczorki na lajcie prześlijmy całą grę do tego tryb olimpijski przypominał stare dobre czasy gier z pegazuse to i dużo śmiechu było. Szukam dalej w koszu z grami czegoś ciekawego, ale nie mogę znaleźć, większość gier już stamtąd posiadam albo widzę jakieś nieznane tytuły, albo jakieś gry Disneya które mnie nie interesują, hycnąłem losową grę, na pudełku młoda blondyka z wielkim SWORDEM :D Napis na pudełku X-Blades patrzę z tyłu opis nawalanka, takich gier za wiele na PC nie ma, a w związku, że nie za bardzo miałem okazji grać na konsoli w nawalanki, a ostatnia nawalanka w jaką grałem na pc to był Legacy of Kain albo DMC4 to łyknąłem.
permalink wysłany:
http://i.minus.com/ibdWQoYHFLY29g.gif
arkham knight best arkham

Batman, w którym jest i grywalna Harley Quinn, i Scarecrow jako główny zły, i może Hush, i genialny design Batmobila. Kocham, absolutnie. Biorąc jeszcze pod uwagę, że w końcu nie będzie Jokera i wychodzi tylko na PC/XBONE/PS4, zapowiada się świetnie xd. A to nie wszystko. Tutaj parę artów: Harley, okładka, GameInformer 1 i 2. Sam trailer, poza scenami z Batmobilem (czy już wspominałem, jak genialny jest) i Harley Quinn, niespecjalnie mi się podoba - Scarecrow ma przesadnie wyedytowany głos, a wstawka z Thomasem Waynem przypomina trylogię Nolana. Mam nadzieję, że Rocksteady nie będzie próbowało jakoś powiązać gry z Batman/Superman, to by było katastrofą.


http://i3.minus.com/ibxSTPTTFkWGdZ.jpg

Dziwnym trafem, wyjątkowo dziwnym, udało mi się po roku sklecić wpis na bloge. Brothers jest dobrą grą, a jutro wchodzi do Plusa, więc polecam poczytać, link w obrazku. Za jakiekolwiek uwagi będę wdzięczny.
http://i.imgur.com/hx5P2Hr.pnghttp://i2.minus.com/ikSsjAcqv9TJs.pnghttp://i.imgur.com/7zZOBh8.pnghttp://i2.minus.com/ikSsjAcqv9TJs.pnghttp://i.imgur.com/ythsiWY.png
permalink wysłany:
Zastanawiam co ma batman czego inni nie mają. Czy można zrobić dobrą gre z innymi bohaterami? To kwestia bohatera czy tego, że do tej pory za te wszystkie spidermany, ironamy i hulki brali się nieodpowiedni ludzie? Gry z tamtych serii są dość stare, ale całkiem nowy Thor czy Green Lantern to taka kaszanka... Chyba super moce są wystarczające tylko do filmów bo w grach to nic nadzwyczajnego, a batman ma niby ten klimat. Dlaczego tak bardzo nie lubię batmana lol.
http://s27.postimg.org/6kdogybgz/image.jpgDążący do nieskończoności rozmarzony realista, konsekwentnie zmierzający do celu
permalink wysłany:
Batman nie jest typowym superbohaterem, i może dlatego jest tak lubiany, nie ma jakiś łubudu i laserów z oczu jak np superman. Przede wszystkim walczy on za pomocą swoich zabawek i sprytu. I jest utrzymany w mrocznym klimacie, dzięki temu można wykreować coś bardziej dorosłego. Trailer nowego Batmana wgniata mnie w fotel, a Harley brałbym.
Walki z bossow raidowych
permalink wysłany:
Dobra gra o super bohaterach która imo bije Arkhamy z palcem w dolnej części pleców? LEGO Marvel Super Heroes.

A jak ktoś chce superbohaterską grę, która ma prawdziwy komiksowo-kreskówkowy nastrój - polecam oba Spidermany na PSX od Neversoftu.
http://backloggery.com/ludek_cortex/sig.gif
permalink wysłany:
A jak ktoś chce superbohaterską grę, która ma prawdziwy komiksowo-kreskówkowy nastrój - polecam oba Spidermany na PSX od Neversoftu.
Mam wrażenie, że grałem w demo z CyberMychy, ale na PC. Kiedyś wersje konsolowe były kompletnie inne od pctowych (~Harry Pota), więc może to nie to :d.

Zastanawiam co ma batman czego inni nie mają.
Raczej "czego nie ma".
Spoiler (pokażukryj)
rodziców
Spoiler (pokażukryj)
przepraszam

Batman ma duży potencjał jako uniwersum, co widać w komiksach, ale często jest sprowadzany do nudnego PIENIĘŻNEGO POGROMCY ZŁOCZYŃCÓW Z PIENIĘDZMI. W Asylum i City w zasadzie też tak wygląda, ale w Origins dużo poprawili, jeśli chodzi o fabułę.
http://i.imgur.com/hx5P2Hr.pnghttp://i2.minus.com/ikSsjAcqv9TJs.pnghttp://i.imgur.com/7zZOBh8.pnghttp://i2.minus.com/ikSsjAcqv9TJs.pnghttp://i.imgur.com/ythsiWY.png
permalink wysłany:
Właśnie brakowało tym grą trochę z produkcji Nolana, w Mrocznym Rycerzu, mieliśmy motyw nie tylko samego batmana ale też dużo było widać Bruca Wayne. Był bardziej urzeczywistniony a co za tym idzie emocjonalny. W grach i komiksach właśnie brakuje tej emocjonalnej nutki, że batman to też człowiek i ma swoje upadki, a nie maszyna do unicestwiania w kostiumie.
Walki z bossow raidowych
permalink wysłany:
Chodziło mi raczej o wyróżniający się charakter, docinanie, postępowanie nie tylko wg Świętych Zasad Paladynów Gotham. Ludziom nie podobało się, jak w Arkham Asylum zachowywał się jak gbur, ale to było małe piwo, Batman powinien wręcz szydzić z tych wszystkich więźniów :d. Jeśli mówić o "ludzkiej cząstce", przecież w Arkham City wolał ratować swoją laskę, Talię al Ghul, niż miasto, na koniec powiedział Jokerowi, że i tak by mu podał serum, pomógł też odnaleźć żonę Mr. Freeze'a, po tym, jak ten próbował zabić Dork Knighta.

W grach i komiksach właśnie brakuje tej emocjonalnej nutki, że batman to też człowiek i ma swoje upadki, a nie maszyna do unicestwiania w kostiumie.
wet
w komiksach brakuje
nie brakuje

Year One - Batman zaczyna karierę, ma niepewne stosunki z Gordonem, musi zgrywać bogatego gbura przed jego żoną, żeby nie sprawiać podejrzeń. Na koniec ratuje syna Gordonów, nie będąc nawet w kostiumie czy masce (w tym continuum Gordon ma dwie żony, wydaje mi się, że Barbara rodzi się i wtedy jego żona umiera, przez co nadaje córce jej imię).
Trybunał Sów - Batek pod koniec kompletnie szaleje przez Talona, zaczyna podejrzewać Dicka Graysona o powiązania z Trybunałem.
Under The Red Hood - Jason Todd, jeden z późniejszych Robinów, zostaje zabity przez Jokera, potem jest cały wątek, jak ten chłopak powraca i chce się zemścić za to, że Batman nigdy nie dorwał jego oprawcy. W ostatniej scenie Batman musi wybierać, czy strzelić do Red Hooda, przykładającego broń do skroni Jokera, czy trzymać się swoich zasad i nie zabijać, co oczywiście i tak doprowadzi do śmierci.
The Dark Knight Returns - Batman w szale łamie Jokerowi kark, pozwalając mu wcześniej zabić z 20 osób, innymi słowy ostatecznie przegrywa. W innej scenie sam spala Wayne Manor, żeby zatrzeć po sobie ślady.
The Killing Joke - Joker chce pokazać Gordonowi, że oszaleć można w ciągu jednego dnia, że jedno wydarzenie w życiu może zmienić człowieka w takiego szaleńca, jakim on sam jest. W finale Batman ratuje Gordona, po czym, wg jednej z interpretacji, skręca kark Jokerowi, potwierdzając w ten sposób jego tezę.

Czemu nie lubię filmów Nolana i uznaję je jedynie za w miarę spoko filmy akcji i wyjątkowo słabą adaptację tego uniwersum mogę powiedzieć kiedy indziej (zapewne zrobię to na swoim bloge), ale w skrócie, Anne Hathaway jest zbyt drobna do roli Catwoman .
http://i.imgur.com/hx5P2Hr.pnghttp://i2.minus.com/ikSsjAcqv9TJs.pnghttp://i.imgur.com/7zZOBh8.pnghttp://i2.minus.com/ikSsjAcqv9TJs.pnghttp://i.imgur.com/ythsiWY.png
permalink wysłany:
Nic dziwnego ze fanom klasycznego batmana z komiksów, może sie nie podobać ten z Nolana, bo ten od Nolana jest jak najbardziej realistyczny, moim zdaniem pokazał jak najprawdopodobniej wyglądałby bohater w naszym świecie XXI wieku, praktycznie większość scenariusza nie była oparta na komiksie. Uwielbiam tą trylogie, i muzyka od Hansa Zimmera która jest w filmie to cudo. A kostium w który był odziany Bruce, to jeden z lepszych, takie moje zdanie.
Walki z bossow raidowych
permalink wysłany:
realistyczny, moim zdaniem pokazał jak najprawdopodobniej wyglądałby bohater w naszym świecie XXI wieku
>szybowanie na pelerynie dwieście metrów nad ziemią
>Tumbler
>gadżety ogółem
hue
Nie mam nic przeciwko kompletnie nierealistycznym scenom, tylko czemu u Nolana to wygląda tak, jakby za wszelką cenę chciał pokazać "TO JEST MOŻLIWE, SERIO!"

praktycznie większość scenariusza nie była oparta na komiksie
Batman Begins zżyna cały wątek z policją z komiksu Year One, jednocześnie robiąc z Jima Gordona straszną pipkę. Reszta rzeczywiście jest autorska.

muzyka od Hansa Zimmera która jest w filmie to cudo
Ma być głośno jak jest rozwałka, cicho w momentach intymnych i gęsto/żwawo podczas ucieczki bohaterów. Prosty algorytm zastosowany praktycznie w każdym nowszym filmie z udziałem Zimmera, dzięki któremu z łatwością mogę sobie wyobrazić soundtrack z Dark Knight Rises w Incepcji i na odwrót.
LINK cudowne słowa

A kostium w który był odziany Bruce, to jeden z lepszych, takie moje zdanie.
Bale, Arkham Knight, Knightfall, Beyond
Kostium Bale'a jest najbardziej szablonowy (chociaż strój z Arkham Asylum i City różni się tylko tym, że ma majtki na wierzchu i szary korpus), na dodatek Batman bez przerwy wygląda, jakby robił jakąś głupią minę. W połączeniu z zarąbistą udawaną chrypą - GENIUSZ.


Żeby było jasne, nie jestem też wielkim fanem Batmanów Burtona xd. Z trylogii Nolana podoba mi się głównie Scarecrow i Joker, chociaż ten pierwszy nie intryguje, a drugi jest zbyt wulgarny i obleśny.
http://i.imgur.com/hx5P2Hr.pnghttp://i2.minus.com/ikSsjAcqv9TJs.pnghttp://i.imgur.com/7zZOBh8.pnghttp://i2.minus.com/ikSsjAcqv9TJs.pnghttp://i.imgur.com/ythsiWY.png
permalink wysłany:
Z tym sie zgodzę ze Batman begins był najbardziej komiksowy, Dark knight i Dark knight Rises, są juz realistyczne bo bólu, a dokładnie chodziło mi o ten nowszy kostium. I nie rozumiem czepiania sie kompozytora dzieki któremu film nabiera nowych barw, jest jeszcze bardziej epicki a jego muzyka oddaje emocje dla danej sceny.

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20110114203214/batman/images/b/b0/The-dark-knight-got-milk.jpg


Walki z bossow raidowych
permalink wysłany:
Z tym mlekiem to trochę niefortunnie obrazek dobrałeś XD, ale ta wersja, poza dziwnym spojrzeniem pedofila, jest rzeczywiście lepsza od poprzedniej.
http://i.imgur.com/hx5P2Hr.pnghttp://i2.minus.com/ikSsjAcqv9TJs.pnghttp://i.imgur.com/7zZOBh8.pnghttp://i2.minus.com/ikSsjAcqv9TJs.pnghttp://i.imgur.com/ythsiWY.png