WoWCenter.pl

US = EU (?)

  Boss
permalink wysłany:
witam, ostatnio bylem w USA ( nie pisze po to zeby sie chwalic :D lecz mam problem ), mianowicie kupilem WoW'a, tylko jak wiecie US, moi kumple graja na bramkach europejskich, tez chce z nimi pograc, pozatym mniejsze latki sa jak zaloze konto to napotkam jakies problemy przy wbijaniu na EU??
wysłane po 53 sekundach:prosze o szybka odpowiedz, z gory dzieki i pozdrawiam:]
permalink wysłany:
Chodzi o to, że toi znajomi grają na europejskim WoWie? Jeśli tak to nie możesz z US przenieść sobie konta czy coś takiego na EU. Musisz od nowa wszystko, konto, postacie itd. Jeśli dobrze zrozumiałem problem ofc...
  Boss
permalink wysłany:
zle napisalem, chodzi o to ze mam battlechesta kupionego ( 2 miesiace tamu ) a jeszcze nie aktywowalem konta, czyli cd-keye mam tylko US, ale nie uzywane i chce zaczac grac od poczatku ( na relamach EU, konkretnie Trollbane ).
permalink wysłany:
Cóż, no to obawiam się, że masz problem, bowiem wersja WoWa kupiona w Stanach pozwala na grę na realmach amerykańskich. Zwyczajnie nie połączysz się z serwerami europejskimi mając na koncie Battle.net licencje US.
http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kumbol.png
  Boss
permalink wysłany:
jeszcze 1 pytanie: ta wow US ale jak konto na battle.net bedzie Eu? pomoze to cos?
permalink wysłany:
Nie, bo konto nie ma znaczenia - chodzi o licencję, która będzie przypięta do tego konta po wpisaniu klucza.
http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kumbol.png
  Boss
permalink wysłany:
obawiam sie ze masz racje: na przed cd-keyem pisze US no to chyba mam pozamiatane granie z kumplami, ale na amerykanskich realmach tez napewno jest fajnie, mysle ze ping nie bedzie wiekszy ( mam neta 1 MB ) ?
permalink wysłany:
Na opakowaniach z WoW'em jest zawsze wyraźnie napisane na jakich serwerach można grać. Gdzieś chyba przy kodzie kreskowym powinno pisać ,,only US server" (w twoim przypadku). Nie powinieneś kupować WoW'a tak lekkomyślnie
http://img546.imageshack.us/img546/3351/yrafiarad.jpg
LINK
permalink wysłany:
To prawda Cóż... amerykańskie serwery mają amerykańską strefę czasową. Jak u nas jest dzień, to w grze na amerykańskim serwerze jest noc i aktywność graczy jest mniejsza. Może to okazać się dość kłopotliwe podczas szukania np. grupy na rajd Ponadto niestety pingi są zdecydowanie wyższe. Na 1MB będziesz miał między 200-300ms, co jest jednak zauważalnie gorsze od europejskich, które zwykle podchodzą pod 150ms.

Ja bym ci jednak osobiście radził po prostu kupić europejski klucz. Jeśli byłeś w USA w celach niekoniecznie zarobkowych, to myślę, że mógłbyś sobie pozwolić na europejski klucz classica np. na Keye.pl, koszt 28 zł. Klucz The Burning Crusade to kolejne 28zł, wiec 56zł i masz cały Battle Chest gotowy do gry z kolegami
http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kumbol.png
permalink wysłany:
Panie Kumbol...jeśli chodzi o reklamę to przecież jeszcze będzie musiał kupić pre-paida który też można dostać na stronie Keye.pl w całkiem dobrej cenie :D
http://www.zetbit.com/sig-1671514.jpg

"Quidquiad latine dictum sit, altum videtur. "
(Co kolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze )
---For the Alliance---
  Boss
permalink wysłany:
spokojnie, juz w listopadzie bede w USA i tam kupie pre-paidy ( karty ) - nie mam konta bankowego:D
wysłane po 8 minutach 29 sekundach:postanowilem ze bede gral na amerykanskim realmie czas mi w niczym nie przeszkadza ( serv 3. populacja jezeli chodzi o US )
wysłane po 5 minutach 7 sekundach:a tak wogole to lepiej grac na nowych realmach czy tych starych??